Milko startuje již 7. Hustou výzvu

Praha, 12. 1. 2022 – Společnost Polabské mlékárny s produktem Řecký jogurt Milko pořádá v pořadí již 7. Hustou výzvu, která odstartovala 7. ledna 2022 v Čechách i na Slovensku. Potrvá 21 dní a jejím cílem je motivovat k dodržení novoročních předsevzetí a zároveň k aktivnímu a zdravému přístupu k životu. Plán letošní výzvy ve spolupráci se společností připravila finalistka soutěže MasterChef 2020 a hráčka amerického fotbalu Chili. 

Nesmírně si vážíme všech pozitivních ohlasů a každého účastníka, kterých jsou desetitisíce. Lednová Hustá výzva 7 bude probíhat nejen v Čechách, ale bude mít opakovaně přesah i na Slovensko. I v letošním roce standardně vše budeme zveřejňovat na webu www.hustavyzva.cz a motivovat všechny účastníky prostřednictvím sociálních sítí,“ říká Zdeněk Vybíral, manažer obchodu a marketingu společnosti POLABSKÉ MLÉKÁRNY. 

Hustá výzva každý rok nabírá na popularitě, a i v letošním roce bude motivovat k přirozenému posilování imunity skrze aktivní způsob života a zdravý jídelníček. Celý plán na 21 dní připravila finalistka soutěže MasterChef 2020 Chili, která se kromě vaření také aktivně věnuje sportu a fitness. Všichni účastníci se mohou těšit na zajímavé aktivity a kreativní jídelníček, jehož součástí budou i jogurty Milko. „Kampaně jsme připravili s kreativní agenturou Comtech Can. Nákup médií pro nás zastřešuje mediální agentura KNOWLIMITS GROUP a.s., se kterou dlouhodobě spolupracujeme v rámci České republiky i Slovenska,“ vysvětluje Zdeněk Vybíral.