Air France spojí Paříž s Quebec City

Společnost Air France, rozšiřuje své služby v Kanadě, která je druhým největším trhem této letecké společnosti na dlouhých tratích z hlediska počtu nabízených míst. Od 17. května 2022 rozšiřuje své lety do Montrealu, Toronta a Vancouveru. Létat bude třikrát týdně v úterý, čtvrtek a sobotu z letiště Jean Lesage International Airport (YQB) v Quebecu. Lety budou provozovány letadly Airbus A330-200 vybavenými novými cestovními kabinami s kapacitou 224 míst (36 míst v Business, 21 míst v Premium Economy a 167 míst v Economy).

Nová přímá linka společnosti Air France doplní každodenní autobusovou linku společnosti Air France spojující letiště Pierra Elliotta Trudeaua v Montrealu s Quebec City, která bude zdarma dostupná všem zákazníkům s přestupem z letu společnosti Air France.

Letový řád (místního času)*

AF0352: Odlet z letiště Paříž-Charles de Gaulle ve 13:10, přílet do Quebec City ve 14:40.

AF0353: Odlet z Quebecu v 17:00, přílet do Paříže-Charles de Gaulle následující den v 5:45.

Rezervace je možná na stránkách airfrance.fr nebo v cestovních kancelářích.

Air France v Kanadě 

Air France působí v Kanadě od roku 1950 a celoročně zajišťuje spojení z letiště Charlese de Gaulla v Paříži do Montrealu (druhá nejdůležitější mezinárodní destinace Air France s až 4 lety denně), Toronta (až 2 lety denně) a Vancouveru (až 1 let denně). Letos v létě bude nabídka společnosti Air France do Kanady a z Kanady o 25 % vyšší než před pandemií. Air France se tak stane vedoucí evropskou leteckou společností, pokud jde o kapacitu mezi Evropou
a Kanadou.

Na palubě letadla Air France A330-200

Kabiny Airbusu A330-200 společnosti Air France byly nedávno kompletně zrekonstruovány, aby každému zákazníkovi poskytovaly nejvyšší úroveň pohodlí. Letadlo je vybaveno Wi-Fi připojením dostupným po celou dobu letu a nabízí :

  • V kabině Business: sedadlo, které se přemění na zcela rovné dvoumetrové lůžko.
  • V kabině Premium Economy: sedadlo s pevnou skořepinou, které se sklápí až do úhlu 130° a nabízí jednu z nejširších poloh k sezení na trhu a bederní opěrku.
  • V ekonomické třídě: sedadlo sklopné o 118° s ergonomickými pěnami.
  • Všechna sedadla jsou vybavena zábavním systémem Air France nejnovější generace, který nabízí více než 1 000 hodin filmů, seriálů a dalších pořadů na velkých dotykových obrazovkách HD. K dispozici jsou také samostatné zásuvky USB, aby si každý mohl dobít svá elektronická zařízení.

 *Letový řád se může změnit v závislosti na cestovních omezeních. Od začátku krize COVID-19 upravuje společnost Air France svou nabídku v reálném čase s ohledem na vývoj zdravotní situace. Společnost Air France vyzývá své zákazníky, aby si před cestou zkontrolovali podmínky vstupu a doklady, které jsou vyžadovány po příletu do cílové destinace. Další informace najdete na airfrance.traveldoc.aero.

—–

About Air France

Since 1933, Air France has been promoting and highlighting France throughout the world. With an activity divided between passenger transport, cargo transport and aeronautical maintenance, Air France is a major air transport player. A workforce of more than 45,000 staff are committed on a daily basis to offering each customer a unique travel experience. Air France, KLM Royal Dutch Airlines and Transavia make up the Air France-KLM Group. The Group relies on its powerful hubs at Paris-Charles de Gaulle and Amsterdam-Schiphol to offer a vast international network. Its Flying Blue frequent flyer programme has over 17 million members. Air France and KLM are members of the SkyTeam alliance which has a total of 19 member airlines.

Air France places the health and safety of its customers and staff at the heart of its concerns. As part of its Air France Protect health and safety commitment, the company has introduced the strictest health and hygiene measures to ensure a safe trip.