Better posiluje kreativní tým – vítá nové grafiky, copywriterku a account manažerku

Brno, 27. 1. 2022 – Kreativní tým agentury Better, která se letos stala členem AKA, posílila copywriterka Dominika Jurášová a grafičtí designéři Tomáš Komáček a Jakub Jonáš. Z pozice account manažerky se na řízení projektů nově podílí Michaela Fojtíčková. 

Grafický tým rozšířil Tomáš Komáček, který se ke grafice dostal od technického projektování a v průběhu 12 let prošel reklamní agenturou i grafickým studiem. Jeho portfolio tvoří logotypy, korporátní identity a klíčové vizuály s přesahem do 3D modelování. Jakub Jonáš, druhá grafická posila Betteru, několik let kombinoval spolupráci s agenturou Smeczka, život freelancera a studium.

Copywritery doplnila Dominika Jurášová. Předtím nabírala zkušenosti s psaním na volné noze, působila jako externistka v digitálních agenturách In Creative a Včeliště a věnovala se především tématům lifestyle, technologie a moderní design.

Account manažerka Michaela Fojtíčková dohlíží v Betteru nejen na projekty, ale také na hladký průběh produkčních záležitostí. Zkušenosti s marketingem sbírala na stáži v agentuře SovaNet nebo v agentuře Foxy.

O Betteru

Co Better rozhodně není? Nejsme jen další agentura, která bezmyšlenkovitě plní klientovo zadání. My jsme better. Už 16 let se přizpůsobujeme trhu i trendům a pomáháme klientům růst. Naše rozhodnutí a doporučení zakládáme na reálných datech a doplňujeme je o kvalitní vizuál, který jen tak z hlavy nedostanete.