Ke druhému výročí ostrého provozu dostává GeForce NOW podporu Dying Light 2 Stay Human

Aktuální GFN Thursday přináší do GeForce NOW dlouho očekávané Dying Light 2 Stay Human od společnosti Techland. Nechybí ani podpora RTX ON technologií, v tomto případě jde o ray tracing i NVIDIA DLSS. Služba tak příhodně oslavuje druhé výročí svého ostrého spuštění druhým dílem slavné hry.

Pokračování známého zombie hitu

Dying Light 2 Stay Human je dostupná z platforem Steam i Epic Games Store a do GeForce NOW dorazí hned při svém uvedení na trh tento pátek. Na hráče je připraven imerzivní se svět, jemuž realističnost propůjčuj také ray tracing. V tomto případě jde o ray tracované globálního osvětlení, odrazy a stíny.

„Ve spolupráci se společností NVIDIA jsme rozšířili prostředí hry Dying Light 2 o technologii ray tracingu, aby si hráči mohli naši nejnovější hru vychutnat v nebývalé kvalitě obrazu a s větší imerzí než kdykoli předtím,“ řekl Tomasz Szałkowski, ředitel renderingu ve studiu Techland. „Nyní mohou hráči hrát Dying Light 2 Stay Human prostřednictvím streamu na GeForce NOW a hru si s členstvím RTX 3080 užijí nejlépe a přesně tak, jak jsme ji zamýšleli. A to i při hraní na nedostatečně výkonných zařízeních.“

Druhé výročí služby

GeForce NOW také slaví své druhé výročí a členové se od příštího týdne mohou těšit na zajímavé odměny ve hrách Eternal Return, World of Warships.

Díky cloudu si v uplynulém roce více než 15 milionů členů po celém světě „nastreamovalo“ téměř 180 milionů hodin ve svých oblíbených hrách ze stále se rozrůstající knihovny GeForce NOW. 

Novinky v knihovně

První GFN Thursday v měsíci také znamená oznámení plánu přidávaných her v průběhu celého února. Tentokrát seznam čítá 30 titulů, přičemž tento týden se připojí čtyři. Vedle očekávaného Dying Light 2 Stay Human stojí za pozornnost vylepšné verze příběhových epizodických adventur Life is Strange Remastered Life is Strange: Before the Storm Remastered.

  • Life is Strange Remastered (Novinka na Steam, 1. 2.)
  • Life is Strange: Before the Storm Remastered (Novinka na Steam, 1. 2.)
  • Dying Light 2: Stay Human (Novinka na Steam Epic Games Store, 4. 2.)
  • Warm Snow (Steam)

V únoru také přibude do knihovny:

Celý blog: https://blogs.nvidia.com/blog/2022/02/03/geforcenowthursdayfebruary3/