OPPO na trh uvede svou vlajkovou loď Find X5. Už 24. února

Řada Find X5 je jako první vybavena vlastním NPU MariSilicon X od společnosti OPPO. Find X5 Pro bude vybaven mobilní platformou Snapdragon® 8 Gen 1

Praha, 18. února 2022 – Průkopnická značka chytrých zařízení OPPO oznámila uvedení smartphonu OPPO Find X5 Pro, své špičkové vlajkové lodi mezi chytrými telefony s prvotřídním fotoaparátem.

OPPO spojuje úchvatný špičkový design s nejlepšími technologiemi a inovacemi v oblasti fotoaparátů. Připojte se k OPPO a #EmpowerEveryMoment na celosvětové akci k uvedení řady Find X5, která bude živě přenášena prostřednictvím oficiálního kanálu společnosti OPPO, a to 24. února 2022 ve 12:00 našeho času.

Na OPPO INNO Day 2021 představila značka MariSilicon X, dedikovanou obrazovou jednotku Neural Processing Unit (NPU), která překonává největší výzvu při pořizování videozáznamů smartphonem – noční záběry. Díky špičkové 6nm architektuře, zpracování RAW v reálném čase a až 20× rychlejšímu výkonu umělé inteligence v rozlišení 4K posouvá nový smartphone kvalitu do nových výšin – Find X5 Pro si posvítí na noc.

Find X5 Pro je poháněn vícejádrovým procesorem Snapdragon 8 Gen 1 nejnovější generace, takže zůstává chladný i při vysokém zatížení a s přehledem zvládá i nejnáročnější hry a aplikace. Zvenčí ztělesňuje futuristický design, který šíří pocit klidu a nadčasové krásy. Díky mimořádně tvrdé zadní straně z pravé keramiky dosahuje Find X5 Pro čisté, moderní sofistikovanosti. Zároveň vytváří povrchovou strukturu, která omezuje ulpívání otisků prstů a sleduje dokonale hladký, rovnoměrný sklon, který jemně tlumí modul fotoaparátu.

Špičková vlajková loď Find X5 Pro s podporou sítí 5G a bezkonkurenčními možnostmi nočního snímání staví na základní DNA, díky níž se OPPO stalo hitem u spotřebitelů i kritiků. Díky futuristické estetice, novému systému ColorOS, prvotřídnímu výkonu, ultrarychlé konektivitě a systému fotoaparátu zvyšuje Find X5 Pro laťku chytrých telefonů.

Připojte se k celosvětovému online představení #EmpowerEveryMoment ve čtvrtek 24. února ve 12:00 na oficiálním kanálu společnosti OPPO.  

O ZNAČCE OPPO

OPPO je přední světová značka chytrých telefonů. Od uvedení svého prvního mobilního telefonu na trh v roce 2008 se OPPO snaží vytvářet technologie se srdcem a duší. Produkty OPPO kombinují pokročilé technologické možnosti se snadno použitelnými funkcemi v zařízeních s úžasným designem. V současné době působí OPPO ve více než 50 zemích světa a má šest výzkumných ústavů, sedm výzkumných a vývojových center a mezinárodní designové centrum v Londýně. Společnost OPPO se zavázala podporovat rozvoj standardů 5G na celém světě a byla první značkou, která na evropském trhu uvedla komerční smartphone s podporou sítí 5G. Značka spolupracuje s více než 50 předními světovými operátory na urychlení zavádění 5G ve velkém měřítku prostřednictvím svých inovativních technologických řešení.
oppo.com