eM Client uvádí na trh e-mailového klienta nové generace

Praha, Česká republika — Únor 22, 2022– eM Client, firma, která vyvíjí stejnojmenného e-mailového  klienta pro Windows a macOS, oznamuje vydání verze 9, která funkcemi překonává i konkurenční  Microsoft Outlook. eM Client je oblíbený e-mailový klient s přehledným a snadno použitelným  rozhraním. Od ostatních aplikací se eM Client odlišuje rozsahem podporovaných technologií, důrazem na zabezpečení a ochranu soukromí, přičemž uživatelům poskytuje rozsáhlé možnosti přizpůsobení. 

Pro uživatele s bezplatnou i placenou (Pro) licencí přibylo ve verzi 9 mnoho novinek a vylepšení. Na  macOS je nově k dispozici nativní podpora procesorů Apple M1, která významně zrychlí běh aplikace.  Propracovaná integrace se službami Gmail i Exchange/Office 365 je nyní ještě dokonalejší. Pravidla,  podpisy a štítky (štítky v Gmailu a kategorie v Exchange) vytvořené v eM Client jsou nyní plně  synchronizovány se serverem.  

Nejnovější eM Client přináší řadu klíčových funkcí:  

• Detekce sledování e-mailů – nový, jedinečný algoritmus chrání soukromí uživatelů tím, že  detekuje a blokuje obtěžující sledovací pixely, které jsou v dnešní době vkládány do mnoha e mailů a reportují odesílateli, kdy byl e-mail otevřen.  

• Zrušení odeslání – tato funkce umožňuje uživatelům zrušit jakoukoli odeslanou zprávu, která  mohla být odeslána omylem, a umožňuje větší kontrolu nad odchozími zprávami.  • Zobrazení vláken – rychlý přístup k libovolné konkrétní zprávě uvnitř konverzace je alternativou  k zobrazení celé konverzace, jak tomu bylo v předchozích verzích. 

• Poznámky pro e-maily – velmi užitečná funkce, zejména pro použití ve firmě. Uživatelé mohou  přidat poznámku k libovolnému e-mailu, aniž by změnili jeho strukturu. 

• Moderní seznam zpráv – seznam zpráv nyní obsahuje ikony kontaktů a náhled zpráv pro ještě  efektivnější procházení e-mailů. Další vylepšení zahrnují rychlé potvrzení účasti pro pozvánky na  schůzky. 

• Více poskytovatelů online schůzek – mezi podporované poskytovatele online schůzek byly  přidány Webex by Cisco, GoToMeeting, IceWarp a Meetn. Online schůzky lze snadno vytvářet,  plánovat nebo okamžitě spouštět přímo z aplikace eM Client. 

• Úkoly – zcela nový design celého zobrazení úkolů, inspirovaný metodikou „Getting Things Done“. 

„Seznam nových funkcí je opravdu dlouhý, ale ani podrobný výčet všech funkcí by dostatečně  nedemonstroval množství práce vynaložené na vývoj této nové verze. Přestože je eM Client již dlouho  osvědčeným a stabilním produktem, stále je co vylepšovat z hlediska rychlosti nebo komfortu používání.  Mnoho z těchto vylepšení nemusí být na první pohled vidět, ale oceníte je, jakmile začnete používat  aplikaci naplno. Naším cílem je poskytovat kvalitní software, který našim zákazníkům nejen usnadní 

život, ale také zvýší jejich produktivitu práce. Proto také svým uživatelům a jejich připomínkám neustále  nasloucháme a přetavujeme je v nové funkce,“ řekl Michal Bürger, ředitel společnosti eM Client. 

Ceny a dostupnost 

Stáhněte si eM Client 9.0 – Cena Pro licence je 899 Kč. Pro společnosti s více licencemi se cena za licenci  pro jednotlivá zařízení výrazně snižuje, což činí eM Client skvělou volbou také pro větší organizace. K  dispozici je také bezplatná verze softwaru s omezenými funkcemi. Po instalaci má každý uživatel 30denní  zkušební dobu pro bezplatné vyzkoušení aplikace. Podrobné informace o nové verzi jsou k dispozici zde. 

O společnosti eM Client 

Cílem společnosti eM Client, která byla založena v roce 2006, je vyvinout propracovaný e-mailový  program s moderním a jednoduchým rozhraním, který je zároveň plný nejrůznějších funkcí, jako jsou kalendář, kontakty, poznámky a chat, zabalených do jedné snadno použitelné aplikace. Verze pro stolní  počítače podporuje všechny hlavní poskytovatele e-mailových služeb a má více než 1,5 milionu uživatelů  po celém světě, přičemž mnoho prominentních zákazníků, jako jsou společnosti McDonald’s, Avis a DPD,  se při správě své elektronické pošty spoléhá právě na program eM Client. Další informace naleznete na  www.emclient.com.