Nejmenší Bluetooth reproduktor Bose SoundLink Micro dostává pro rok 2022 nové barvy

Doslova kapesní, historicky nejmenší přenosný Bluetooth reproduktor SoundLink Micro od legendárního výrobce audiotechniky Bose vstupuje na trh v nových barvách. Výrobce sladil pro rok 2022 provedení s nejnovějším reporduktorem SoundLink Flex a v nabídce budou nyní tři barvy – černá, kouřově bílá a kamenná modř. 

Praha, 7. dubna 2022 – Velmi malý, ale výkonný Bluetooth reproduktor Bose SoundLink Micro, který je mimořádně odolný vůči nárazům, prachu i vodě, přichází na trh v nových barvách. Ze stávajících provedení zůstává pouze černá a nově je k dispozici ve dvou barvách – Smoke white a Stone blue. Bose SoundLink Micro s rozměry asi 9,8 x 9,8 x 3,5 cm se sice vejde se do dlaně, ale vytváří hudební kulisu, kterou by uživatelé čekali od několikanásobně větších přístrojů. 

Výrobce se nechal mimo jiné inspirovat interiérovými barevnými trendy pro rok 2022, v nichž je jednou z dominantních barev modrá ve všech barevných odstínech. Zároveň sjednotil vzhled dvou svých nejodolnějších bezdrátových reproduktorů. Ve stejné paletě barev je totiž k dispozici nejnovější reproduktor SoundLink Flex, který se na náš trh dostal v březnu.

Velmi odolná konstrukce reproduktoru SoundLink Micro ho předurčuje pro outdoorové využití na horách, cyklovýletech, u vody i na cestách za dobrodružstvím. Nevadí mu prach, písek, extrémní teploty, nárazy, a dokonce ani úplné ponoření do vody. S rezervami splňuje specifikaci odolnosti IPX7. Navrhován a testován byl s ohledem na ponoření do mýdlové, chlorované i slané vody. Pomocí jednoduchého, ale geniálně navrženého pružného poutka na jeho zadní straně ho lze snadno uchtit na pásek, batoh, nebo dokonce řídítka kola. O aktuální kondici vestavěné dobíjecí baterie, která zásobuje reproduktor energií až na 6 hodin, informují uživatele při zapnutí anglicky mluvené hlášky. Párování s telefony nebo jinými zdroji zvuku vybavenými rozhraním Bluetooth usnadňuje využití funkce NFC.

S využitím aplikace Bose Connect lze navíc propojit dva libovolné reproduktory řady Bose SoundLink do jednoho kompletu a využít skutečné „stereo“ reprodukce nebo „party“ módu, při kterém hraje z obou přístrojů stejná hudba. Díky vestavěnému mikrofonu ho lze Bose SoundLink Micro využít také například v autě jako hlasité handsfree.

Bose SoundLink Micro je k dostání u autorizovaných prodejců Bose za doporučenou koncovou cenu 3 290 Kč.

O společnosti Bose:

Společnost Bose založil v roce 1964 profesor elektrotechniky na Massachusetts Institute of Technology, pan Amar G. Bose. Již první audiosystém Bose přinesl revoluční způsob řešení a revoluci v zážitku reprodukované hudby. Až do dnešní doby je společnost řízena jejími původními principy, kterými jsou investice do dlouhodobého výzkumu s cílem vývoje nových technologických řešení, které přinesou reálný přínos zákazníkům. Kromě audiotechniky vyvíjí a vyrábí Bose také zařízení pro několik dalších průmyslových odvětví. S produkty a patentovanými technologiemi Bose se setkáváme v domácnosti, autě, na cestách i na veřejných prostranstvích.

O společnosti BaSys:

Společnost BaSys je předním distributorem prémiové audio a video techniky se sídlem ve Švýcarsku a s distribučními společnostmi v několika zemích Evropy. Od roku 1990, kdy byla společnost založena, zastupuje světové značky, jako Pioneer, Bose, Loewe, Elac, Marantz, beyerdynamic, Neutrik, Bugera, Behringer, Monster, TC electronics, Midas, KlarkTeknik, Turbosound, Cordial, Rean.