realme představuje realme C31, nejvýkonnější smartphone základní úrovně

Praha, Česká republika, 11. dubna 2022 – realme, světově nejrychleji rostoucí značka smartphonů, dnes oficiálně představila nejvýkonnější smartphone základní úrovně, realme C31. Jde o další ukázku přenášení konceptu značky DARE TO LEAP do běžného života. Mladí lidé po celém světě si díky realme mohou pořídit smartphony ze základní třídy s bezkonkurenční výbavou.

Obsah obrázku text

Popis byl vytvořen automaticky

Nejlepší výkon v segment, běží na Unisoc T612 Debut

realme C31 je vybaven výkonným procesorem Unisoc T612 a dosahuje v testech AnTuTu skóre 224 233.

Nejlepší kvalita v segment, certifikace vysoké spolehlivosti TÜV Rheinland

realme C31 se může pochlubit nejodolnější kvalitou v segmentu díky dvojí certifikaci – TUV Smartphone High Reliability Certification a Real Quality.

Stylový design pro smartphony základní třídy

realme C31 se svým designem směle uchází o titul nejstylovější smartphone základní úrovně v roce 2022. Na první pohled vypadá futuristicky a trendy, protože přichází s dynamickým texturovaným designem. Dokonalý vizuální zážitek kombinuje s pocitem pohodlí, s 8,4 mm jde o nejtenčí telefon v segmentu. Prodávat se bude ve dvou barvách – světle stříbrné a tmavě zelené. 

Velká baterie a boční otisk prstů

realme C31, stejně jako další telefony z řady C, má baterii s kapacitou 5000mAH, která vydrží v pohotovostním režimu až 45 dní. Telefon má na boku snímač otisku prstu, který poskytuje ultra rychlé odemykání během několika sekund.

Pro více informací prosím navštivte oficiální web realme – https://www.realme.com/

O značce realme  

realme je nejrychleji rostoucí společností v oblasti spotřebních technologií na světě. Trh smartphonů a AIoT mění tím, že zpřístupňuje prvotřídní a převratné technologie širokému okruhu uživatelů. Nabízí mladým lidem za dostupné ceny pestrou škálu chytrých telefonů a spotřební elektroniky s prémiovými specifikacemi, špičkovou kvalitou i s designem, který udává trendy. 
Společnost realme, které zakladatel Sky Li v roce 2018 dal do vínku inspirativní motto „Dare to Leap“, je šestou největší světovou společností vyrábějící smartphony. V polovině roku 2021 působilo realme na 61 trzích po celém světě, včetně Číny, jihovýchodní Asie, jižní Asie, Evropy, Ruska, Austrálie, Středního východu, Afriky a Latinské Ameriky s globální základnou více než 100 milionů uživatelů. Pro více informací navštivte www.realme.com