Jaro plné slev se společností Xiaomi

19. dubna – 1. května 2022Praha, Česká republika, 12. dubna 2022 – Společnost Xiaomi, globální technologický lídr, dnes představila plánovanou akci s názvem Jaro plné slev. Tato speciální nabídka bude probíhat od 19. dubna do 1. května 2022 a uživatelům nabídne skvělé ceny a jedinečné zážitky.

Slevy a dárky

Během Jara plného slev budou mít všichni fanoušci Xiaomi možnost najít své vysněné produkty a zakoupit smartphony a další výrobky společnosti Xiaomi až s 90% slevou.

V akci bude zahrnuta například i aktuální novinka Redmi Note 11 Pro+ 5G se 120W nabíjením, 120Hz FHD AMOLED displejem a 108Mpix hlavním fotoaparátem za skvělou cenu 9 499 Kč. V rámci akce bude zlevněna celá řada Redmi Note 11. 

V nabídce budou desítky chytrých produktů s výraznou slevou. Za bezkonkurenční cenu bude k mání Xiaomi Electric Scooter 3, Mi Smart Band 6, mobilní hit podzimu 2021, model Xiaomi 11 Lite 5G NE nebo sluchátka Mi True Wireless Earphones 2 Basic a další.

Live stream s dalšími speciálními nabídkami

Veškeré speciální nabídky společnosti Xiaomi budou představeny během živého přenosu 19. dubna od 17:30. Sledovat jej můžete zde: https://fb.me/e/1qpdMvECS

Pouze během přímého přenosu si budou moci zájemci pořídit například telefon Xiaomi 11T Pro, který vyniká nejen špičkovou trojící fotoaparátů s rozlišením až 108 Mpix, ale i ultrarychlým 120W nabíjením a zejména bezkonkurenčním výkonem. Během Happy Hours  bude k dostání za skvělých 10 999 Kč.

Počet výrobků v akci je omezen. Veškeré nabídky platí po uvedenou dobu nebo do vyprodání zásob. 

Speciální edice mobilního telefonu Redmi Note 11 

V rámci Jara plného slev Xiaomi přináší nový smartphone, Redmi Note 11 Special Edition. Jedná se o exkluzivní variantu jednoho z nejoblíbenějších smartphonů Xiaomi uvedených na trh v letošním roce. Smartphone je dodáván ve speciálním balení, doplněném o nápaditý a stylový design. Redmi Note 11 Special Edition bude k dispozici od 19. dubna do 1. května 2022 za 4 999 Kč.

Produktové fotografie speciální edice Redmi Note 11 jsou k dispozici zde.

Předveďte svůj styl s Virtual Xiaomi Fan Card

Letos na jaře mohou fanoušci Xiaomi také ukázat svůj jedinečný styl a osobnost pomocí virtuální karty fanouška Xiaomi. Mohou se připojit k online platformě prostřednictvím https://event.mi.com/cz/xff2022/xiaomi-fan-card, zaregistrovat se pomocí ID účtu a vytvořit si vlastního virtuálního avatara. Virtual Xiaomi Fan Card je také speciálním portálem, kde si uživatelé mohou odemknout řadu jedinečných nabídek. 

***

O společnosti Xiaomi Corporation  

Společnost Xiaomi Corporation byla založena v dubnu 2010 a 9. července 2018 byla uvedena na hlavní burzu cenných papírů v Hongkongu (1810.HK). Xiaomi je společnost zabývající se spotřební elektronikou a chytrou výrobou, jejímž jádrem jsou chytré telefony a chytrý hardware propojený platformou IoT. 

V souladu s naší vizí „Přátelit se s uživateli a být nejpohodovější společností v srdcích uživatelů“ se společnost Xiaomi neustále snaží o inovace, vysoce kvalitní uživatelskou zkušenost a provozní efektivitu. Společnost neúnavně vytváří úžasné produkty s poctivými cenami, aby si všichni na světě mohli užívat lepší život díky inovativním technologiím.  

Xiaomi je jednou z předních světových společností v oblasti chytrých telefonů. Její podíl na trhu z hlediska dodávek chytrých telefonů se umístil na 3. místě na celém světě ve třetím čtvrtletí roku 2021. Společnost také vytvořila přední světovou spotřebitelskou platformu AIoT (AI+IoT), k jejíž platformě bylo k 30. září 2021 připojeno více než 400 milionů chytrých zařízení, s výjimkou chytrých telefonů a notebooků. Produkty Xiaomi jsou přítomny ve více než 100 zemích a regionech po celém světě. V srpnu 2021 se společnost potřetí dostala na seznam Fortune Global 500, kde se umístila na 338. místě, což je o 84 míst více než v roce 2020.  

Xiaomi je součástí indexů Hang Seng, Hang Seng China Enterprises Index, Hang Seng TECH Index a Hang Seng China 50 Index.