Komunikaci iGlobusu nově rozvíjí agentura Better

Globus oslovil agenturu Better, aby zaštiťovala a rozvíjela komunikaci v online i offline prostoru pro službu iGlobus.

Globus si vybral Better pro komunikaci iGlobusu, služby, která funguje na konceptu nákupu online a vyzvednutí na výdejně. V loňském roce jsme vyhráli výběrové řízení na nový vizuál obalů Poctivé výroby Globus. Vycházeli jsme z korporátní linky Globusu, ale oživili jsme ji určitou hravostí. Od té doby se spolupráce neustále rozvíjí,” popisuje account manažer projektu Marek Klekner.

Agentura pokrývá celou komunikaci od sociálních sítí, tvorby bannerů pro PPC kampaně i web včetně offline nosičů v podobě billboardů nebo letáků. Na projektu se tak podílí celé kreativní oddělení – grafický tým i copywriteři.

Služba iGlobus prozatím funguje v Ostravě a na pražském Zličíně. Aktuálně probíhá lokální aktivační kampaň cílící na zákazníky ostravského hypermarketu, která komunikuje s publikem v ostravském dialektu.

O Betteru

Co Better rozhodně není? Nejsme jen další agentura, která bezmyšlenkovitě plní klientovo zadání. Jsme better. Už 16 let se přizpůsobujeme trhu i trendům a pomáháme klientům růst. Naše rozhodnutí a doporučení zakládáme na reálných datech a doplňujeme je o kvalitní vizuál, který jen tak z hlavy nedostanete.