Zažijte více než miliardu barevných odstínů s novým moto g82 5G

Nejnovější přírůstek do rodiny moto g – moto g82 5G nabízí ohromující vizuální a zvukové zážitky při bleskové rychlosti. Vybaven nejpokročilejším displejem, jaký kdy byl použit v zařízeních moto g, přináší také vícerozměrný zvukový zážitek v podání Dolby Atmos® a stereo reproduktorů, systém fotoaparátů vytvořený k zachycení toho, na čem záleží a baterii, která toto vše umožní.

Obrázok, na ktorom je text, elektronika

Automaticky generovaný popis

Se zařízením moto g82 5G můžete zažít více než miliardu odstínů realistických barev na 6,6 palcovém Full HD+ pOLED displeji. To znamená nekonečný kontrast hlubší černé, sytější barvy a šanci užít si oblíbenou zábavu v novém světle díky brilantní 10bitové barevné hloubce, která obsahuje 64x více barevných kombinací oproti 8bitovým displejům. Navíc noční režim Night Light chrání oči a zároveň přináší jasný obraz při sledování filmů nebo hraní her s nízkým rozmazáním pohybu.

Díky ultra rychlé obnovovací frekvenci 120 Hz si můžete vychutnat plynulý zážitek ze sledování oblíbených filmů či seriálů. Aby se váš zážitek posunul na vyšší úroveň, Dolby Atmos® kombinuje duální stereo reproduktory, které poskytují širší rozsah a větší čistotu zvuku, čímž vám pomohou ponořit se ještě hlouběji do detailů skladeb a filmů. Můžete si dokonce vytvořit svůj vlastní osobní koncert se smart power zesilovačem, například zvýšením hlasitosti bez rušivých elementů ve zvukové stopě.

Zábava může pokračovat díky masivní 5000mAh baterii umožňující celé hodiny poslouchat hudbu, chatovat nebo hrát hry. A když přijde čas na dobití, TurboPower™ 30 W nabíjení vám pomůže vrátit se rychle zpátky do hry.

Obrázok, na ktorom je osoba

Automaticky generovaný popis

zachyťte život z jakéhokoli úhlu

Bez ohledu na to, kde se právě nacházíte, kamerový systém je připraven k akci a to prostřednictvím 50 MPx hlavního fotoaparátu s technologií Quad Pixel, 8 MPx fotoaparátu 2v1 s ultra širokoúhlým objektivem a snímačem hloubky pro dvě jedinečné perspektivy. V neposlední řadě je zde 2MPx Macro Vision kamera na zachycení i těch nejmenších detailů. Kromě toho je zde přední 16MPx selfie kamera s režimem Dual Capture, která umožňuje současně spouštět zadní i selfie kameru. Po západu slunce využijete režim Night Vision pro neuvěřitelně čisté záběry. Technologie optické stabilizace obrazu (OIS) umožňuje dosáhnout ostrých snímků i při slabém osvětlení bez nechtěných otřesů.

Zvládněte vše se super-rychlým 5Gpřipojením 

Zařízení moto g82 5G, vybaveno mobilní platformou Snapdragon® 695, nabízí až o 30 %2 větší výkon. Ten se projeví na plynulejším hraní her, spolehlivém 5G streamování a profesionální úrovni fotografie – prakticky bez ukládání do vyrovnávací paměti. To znamená, že si uživatelé budou moci okamžitě stáhnout mapy pro svá největší dobrodružství, či oblíbený pořad, a to za pár vteřin. Dále se mohou plynule připojovat na videohovory s přáteli, aniž by jim uniklo jediné slovo.

Obrázok, na ktorom je osoba, mobilný telefón, telefón

Automaticky generovaný popis

získejte nejnovější software a zabezpečení

Smartphone moto g82 5G obsahuje čistou verzi systému Android 12, která přináší ještě osobnější, bezpečnější a jednodušší zážitek z mobilního zařízení. Pomocí ovládacího panelu ochrany osobních údajů mají uživatelé jasný a ucelený přehled o tom, kdy aplikace získaly přístup k poloze zařízení, fotoaparátu nebo mikrofonu, což usnadňuje správu povolení. Funkce ThinkShield také nabízí několik vrstev ochrany k zabezpečení údajů v zařízení. Hráči s novým operačním systémem Android nebudou muset čekat na stažení oblíbených herních titulů, aby mohli začít s hrou.

My UX umožňuje větší kontrolu nad zařízením i zážitky s ním, ať už jde o přizpůsobení nastavení pro zábavu, změnu barev a písma nebo používání gest pro usnadnění každodenních interakcí.

dostupnost

Zařízení moto g82 5G bude v České republice dostupný s počáteční doporučenou cenou 7,999 Kč.

Právní vyloučení odpovědnosti 

Některé funkce, funkce a specifikace produktů mohou záviset na síti a mohou podléhat dodatečným smluvním podmínkám a poplatkům. Všechny se mohou bez upozornění změnit. MOTOROLA, stylizované logo M, MOTO a skupina značek MOTO jsou ochranné známky společnosti Motorola Trademark Holdings, LLC. Android a Google Assistant jsou ochranné známky společnosti Google LLC. Dolby, Dolby Atmos a symbol dvojitého D jsou registrované ochranné známky společnosti Dolby Laboratories Licensing Corporation. Vyrobeno v licenci od Dolby Laboratories. Qualcomm Snapdragon je produktem společnosti Qualcomm Technologies, Inc. a/nebo jejích dceřiných společností. Qualcomm a Snapdragon jsou ochranné známky společnosti Qualcomm Incorporated, registrované v USA a jiných zemích. THINKSHIELD je ochranná známka společnosti Lenovo. Všechny ostatní ochranné známky jsou majetkem jejich příslušných vlastníků. ©2022 Motorola Mobility LLC. Všechna práva vyhrazena.

O společnosti Lenovo & Motorola

Lenovo (HKSE: 992) (ADR: LNVGY) je společnost s příjmem 60 miliard USD z žebříčku Fortune Global 500, která poskytuje služby zákazníkům na 180 trzích po celém světě. Zaměření na odvážnou vizi poskytovat inteligentnější technologie pro všechny, vyvíjíme světově měnící se technologie, které každý den pohánějí (prostřednictvím zařízení a infrastruktury) a posilují (prostřednictvím řešení, služeb a softwaru) miliony zákazníků a společně vytvářejí inkluzivnější, důvěryhodnější a udržitelnou digitální společnost pro každého . Společnost Motorola Mobility LLC byla v roce 2014 koupena společností Lenovo Group Holdings. Motorola Mobility je dceřinou společností v plném vlastnictví společnosti Lenovo a je zodpovědná za navrhování a výrobu všech mobilních telefonů a řešení značky Moto a Motorola. Pro více informací navštivte https://www.lenovo.com a přečtěte si nejnovější zprávy na StoryHubu a Motorola Global Blogu.

1 Pokrytí 5G dostupné v rámci poskytovatele služby 5G. Vyžaduje se pokrytí sítě 5G; dostupné pouze ve vybraných lokalitách; zařízení není kompatibilní se všemi sítěmi 5G. Podrobnosti získáte od poskytovatele služeb.

2 Na základě údajů o výkonu – 15 % zlepšení CPU a až o 30 % rychlejší GPU zjištěné společností Qualcomm v porovnání s předchozí generací produktů.