Společnost OPPO se již počtvrté stala globálním partnerem Wimbledonu. Společně oslaví 100. výročí centrálního kurtu

Pod heslem „Inspiration Ahead“ představuje společnost OPPO svoji nejnovější inovaci v rozšířené realitě

Praha, 4. července 2022 – Společnost OPPO, globální partner Wimbledonu 2022, pokračuje ve svém závazku inspirovat své zákazníky po celém světě a připojuje se k oslavám 100 let centrálního kurtu pod novým heslem „Inspiration Ahead“. OPPO představuje svůj nejnovější zážitek v rozšířené realitě využívající technologii OPPO CybeReal 2.0 a své nejnovější vlajkové zařízení v podobě smartphonu OPPO Find X5 Pro.

Společnost OPPO, která je globálním partnerem Wimbledonu již čtvrtý rok po sobě, se snaží posílit zážitky tenisových fanoušků pomocí své pokročilé zobrazovací technologie v rámci rozšířené reality (AR). U příležitosti stého výročí wimbledonského centrálního kurtu vytvořila společnost OPPO nový zážitek v rozšířené realitě, který představuje dynamickou historii Wimbledonu. Lidé si mohou do prostředí AR pustit vybrané ikonické tenisové hvězdy napříč desetiletími. Fanoušci tak budou moci zažít nejinspirativnější momenty historie Wimbledonu, jednoho z největších a nejoblíbenějších tenisových turnajů na světě. 

„Účast na sportovních událostech je pro společnost OPPO fantastická. Umožňuje nám předávat vzájemně inspirativního ducha a zprostředkovávat zkušenosti s technologickými inovacemi společnosti OPPO našim příznivcům po celém světě,“ oznámil William Liu, viceprezident a prezident globálního marketingu společnosti OPPO. 

AR stojí na technologii OPPO CybeReal 2.0., která dokáže rekonstruovat rozsáhlá a dynamicky složitá prostředí. Tato technologie spojuje fyzický a virtuální svět a přináší řadu kreativních možností, které jsou poháněné nejnovějšími pokroky společnosti OPPO v oblasti prostorových výpočtů a lokalizace. CybeReal 2.0 dokáže zajistit vysoce přesné určování polohy a orientaci ve fyzickém prostředí při nízké spotřebě energie pomocí zařízení, jako je například vlajková loď společnosti, smartphone OPPO Find X5 Pro.

Pokročilý zobrazovací systém OPPO Find X5 Pro dokáže věrně zachytit také to, co se děje přímo na kurtu. Smartphone Find X5 Pro, poháněný vlastním zobrazovacím NPU MariSilicon X, přináší v oboru uznávaný zobrazovací software, který posiluje schopnost bezchybně zachytit jakoukoliv akci. 

Širokoúhlý fotoaparát smartphonu s rozlišením 50 Mpx je také vybavený prvním pětiosým systémem OIS svého druhu, který se s každým použitím zdokonaluje v boji proti tresu rukou, snižuje šum a ostří scény – což tenisovým fanouškům zaručuje dokonalou čistotu a ostrost záběrů. Zachycení působivých scén Wimbledonu v celé jejich šíři je díky 50Mpx ultraširokoúhlému fotoaparátu telefonu snadné.

O ZNAČCE OPPO

OPPO je přední světová značka chytrých telefonů. Od uvedení svého prvního mobilního telefonu na trh v roce 2008 se OPPO snaží vytvářet technologie se srdcem a duší. Produkty OPPO kombinují pokročilé technologické možnosti se snadno použitelnými funkcemi v zařízeních s úžasným designem. V současné době působí OPPO ve více než 50 zemích světa a má šest výzkumných ústavů, sedm výzkumných a vývojových center a mezinárodní designové centrum v Londýně. Společnost OPPO se zavázala podporovat rozvoj standardů 5G na celém světě a byla první značkou, která na evropském trhu uvedla komerční smartphone s podporou sítí 5G. Značka spolupracuje s více než 50 předními světovými operátory na urychlení zavádění 5G ve velkém měřítku prostřednictvím svých inovativních technologických řešení.