Futures, Perpetual Contracts a Spot Trading Pairs: Obchodování s kryptoměnami je nyní dostupné v aplikaci BitMEX Mobile

  • Vylepšená verze mobilní aplikace BitMEX Mobile nyní uživatelům umožňuje přímo obchodovat s deriváty a spotovými páry, rozšiřuje tak možnosti nákupu, prodeje a konverze kryptoměn, což již nabízela verze Lite.
  • BitMEX plánuje i nadále vylepšovat svou sadu produktů o nové doplňkové funkce, které budou v aplikaci brzy dostupné.

Mahe, Seychely, 11. července 2022. Po dvou měsících od spuštění verze Lite kultovní platforma pro obchodování s kryptoměnami BitMEX právě vydala novou vylepšenou verzi své mobilní aplikace, která nyní obsahuje funkci obchodování se spotovými a kryptografickými deriváty. Všichni obchodníci, kteří aplikaci používají, budou mít přístup k nástrojům potřebným k provádění obchodů, sledování otevřených pozic a pohybu cen 24 hodin denně, 7 dní v týdnu bez ohledu na to, kde se nacházejí.

BitMEX Mobile – uvedená v obchodech s aplikacemi jako BitMEX: Buy Bitcoin & Crypto – uživatelům poskytuje svobodu a flexibilitu při řízení otevřených pozic kdykoli a kdekoli – i mimo dosah počítače. Mezi hlavní funkce aplikace nyní patří i obchodování, které doplnilo možnost nákupu, prodeje a konverze kryptoměn. Kromě toho nástroj Markets umožňuje rychle sledovat pohyby na trhu a během několika vteřin vyhledat konkrétní kontrakt na kryptografické deriváty nebo spotový pár, stejně jako rychle a jednoduše vytvořit vlastní seznam sledovaných položek.

V nové sekci „Trade“ budou mobilní obchodníci moci zkontrolovat klíčové údaje o otevřených příkazech a v případě potřeby je také zrušit. Uživatelům tato sekce umožňuje sledovat své otevřené pozice a konzultovat podrobnosti o aktuálním stavu konkrétního kontaktu nebo páru sporů, jako je například nerealizované PnL/ROE%, realizované PnL, automatické snížení páky (ADL) a maržový režim (separátní / kombinovaná marže).

„Naše nová aplikace výrazně rozšiřuje naši přítomnost v mobilním krypto světě a činí obchodování na burze BitMEX dostupnějším než kdy předtím. Při navrhování aplikace jsme mysleli a brali ohled na naši uživatelskou komunitu a dnes jsme hrdí na to, že můžeme zpřístupnit klíčové očekávané funkce BitMEX v pohodlné mobilní formě“, říká Alexander Höptner, generální ředitel BitMEX.

BitMEX bude pokračovat v rozvoji nových produktů a funkcí. Aplikace BitMEX Mobile se brzy dočká nových doplňků v metodách identifikace, jako je biometrické přihlášení nebo možnost sázení BMEX z aplikace.

Spuštění nové funkce obchodování v aplikaci BitMEX Mobile je pro tuto krypto platformu dalším velkým milníkem po květnovém spuštění burzy Spot Exchange. Kromě spuštění nové burzy, BitMEX letos také rozšířil svou produktovou nabídku novými páry kryptoměn a 22 derivátovými kontrakty. Bude i nadále nabízet bezpečné, spolehlivé a příjemné obchodní zážitky pro všechny obchodníky.

Aktualizovanou aplikaci BitMEX Mobile lze od 11. července 2022 stáhnout z Android PlayStore nebo iOS App Store.

O BitMEXu

BitMEX je ikonická obchodní platforma, která nabízí přístup ke krypto produktům na globálních finančních trzích digitálních aktiv. BitMEX umožňuje uživatelům nakupovat, vkládat, vybírat, převádět a obchodovat s kryptoměnami (XBT, ETH a USDT, stejně jako LINK, UNI, MATIC, AXS a APE v rámci spuštění burzy Spot) a v současné době podporuje nákupy s +30 fiat měnami.

BitMEX je v čele kryptoburz od roku 2014. Jako první světová burza uvedl do světa kryptoměn trading tzv. perpetual swaps, nejobchodovanější krypto produkt v historii, a od té doby krypto trh neustále inovuje. BitMEX je ve vlastnictví HDR Global Trading Limited. 

Chcete-li se dozvědět více o BitMEX, naší vizi, rostoucím týmu a cestě před námi, sledujte nás na Twitteru, Telegramu a Blogu BitMEX.