Obnovená smlouva s AMCNI CNE přinese divákům Vodafone exkluzivní obsah

Praha, 11. července 2022 – Společnost AMC Networks International Central and Northern Europe („AMCNI CNE“) se od 1. července 2022 dohodla se společností Vodafone Česká republika (“Vodafone CZ“) na obnovení dlouhodobé distribuce svých 10 oblíbených stanic. V současné době jsou v nabídce společnosti AMC Networks: Sport1 a Sport2, Spektrum, Spektrum Home, TV Paprika, Minimax, JimJam, AMC, Film+ a CBS Reality.

„V návaznosti na dlouhou historii naší spolupráce jsme velmi rádi, že můžeme uzavřít další dlouhodobou smlouvu s významným partnerem, společností Vodafone Česká republika. Smlouva zaručuje stabilní, obnovenou distribuci 10 našich oblíbených stanic na platformě Vodafone ve prospěch českých předplatitelů. V souladu se strategií AMCNI CNE pevně věříme v pokračující investice do obsahu jako hnací síly pro přilákání diváků. Poskytováním obsahově bohatých, lokálně relevantních sportovních, dramatických, filmových, dokumentárních a dětských žánrů hodláme prostřednictvím Vodafone plně uspokojit požadavky českých domácností na televizní programy,“ uvedl Balázs Hajós, viceprezident pro partnerský prodej AMC Networks International.

„Jsme velmi potěšeni, že můžeme pokračovat v naší silné spoluprací se společností AMC, která našim zákazníkům poskytuje širokou škálu prémiového obsahu včetně sportovních přenosů jako jsou Evropská liga UEFA nebo Formule 1. Moc se těšíme na další roky naší spolupráce,“ dodává Milan Raška, Head of TV & Fixed Development ve společnosti Vodafone CZ.

Díky velkým investicím AMCNI do sportovních práv si mohou fanoušci a sportovní nadšenci prostřednictvím služeb Vodafone užít léto s lokálně relevantním programem, jako jsou velkolepé a mimořádně vzrušující přímé přenosy z Velké ceny Formule 1 nebo Ligy národů UEFA. Předplatitelé Vodafone budou moci před svými obrazovkami fandit také zápasům hokejové Ligy mistrů a Evropské ligy UEFA, Konferenční ligy a Švédské i Švýcarské hokejové ligy. Kromě toho mohou sledovat házenkářskou Ligu mistrů EHF a všechny zápasy Ligy národů UEFA Německa, Francie, Anglie, Španělska, Nizozemska a dalších reprezentací, a také všechny nadcházející kvalifikační zápasy na EURO 2024, z nichž mnohé budou rovněž vysílány exkluzivně pouze na Sport1.

Kromě sportovních pořadů se diváci mohou těšit na pořady z vlastní produkce stanice AMC, k nimž patří seriály Fear the Walking Dead nebo Better Call Saul či stanici TV Paprika, kde se objevují nejpopulárnější televizní kuchaři světa, včetně Jamieho Olivera, Gordona Ramsayho a populárního šéfkuchaře Jiřího Halamky, a letní premiéry divácky oblíbené série Mistrovské pečení. Předplatitelé mají možnost sledovat na Spektru nové díly seriálu Utajený šéf a také premiéry seriálů Spektrum Home, k nimž patří Dům snů, Velkolepé plány: Švédsko, Zahrady Montyho Dona a Luxusní interiéry – speciální edice Česko. Obě stanice nabízejí přístupné a vzrušující vzdělávací a zábavné pořady pro celou rodinu. V dětském portfoliu, na stanicích Minimax a JimJam, se děti mohou těšit na své oblíbené seriály jako Mimi šéf, My Little Pony nebo Máša a medvěd.

O AMC Networks International – Central and Northern Europe

AMC Networks International – Central and Northern Europe je součástí AMC Networks International, jednou z předních mezinárodních společností na poli televizního vysílání a distribuce tematických televizních stanic, které se soustřeďují na střední a východní Evropu. Současně portfolio AMCNI – Central and Northern Europe nabízí televizní stanice ve čtyřech žánrech: sportovní: Sport1, Sport2, SportM, dětské: Minimax, JimJam; zábavně-vzdělávací: Spektrum, TV Paprika, Spektrum Home a filmové: AMC a Film +. Obsah tematických stanic je vytvářen pro místní diváky a trhy v různých jazycích. Je dostupný v celé řadě platforem, včetně HD služeb a nabízí verze pro mobilní telefony.

AMC Networks International (AMCNI) je globální divize AMC Networks a je dodavatelem uznávaných zábavných pořadů pro předplatitele ve více než 130 zemích. AMCNI zahrnuje globální značky a také populární stanice s lokálním významem a různorodým žánrovým zaměřením. Více informací naleznete na www.amcnetworksinternational.com