Philips BDL3052E – nové interaktivní displeje pro vzdělávání od PPDS

Praha, 19. července 2022 – Philips Professional Display Solutions (PPDS) přichází s novou řadou signage displejů E-line, která je určena pro vzdělávání. Displeje jsou vybaveny vícedotykovou technologií a systémem Android, který umožňuje využít nepřeberné množství vzdělávacích aplikací.

Dotykové displeje Philips E-line jsou vybaveny tvrzeným antireflexním sklem, což zaručuje ochranu při každodenním užívání. Díky tomu je perfektní školní pomůckou, která usnadní práci nejen přednášejícím, ale i studentům.

Pomocí displejů řady Philips E-Line vytvoříte nezapomenutelný zážitek s až 20 dotykovými body současně. S integrovaným operačním systémem Android si můžete ukládat vlastní aplikaci přímo do displeje nebo si můžete vybrat z velké nabídky knihovny aplikací Android a přehrávat si obsah odtud. Pomocí zabudovaného plánovače můžete své aplikace a obsah naplánovat během celého dne či denní doby a díky funkci automatické orientace je zobrazení obsahu na šířku či na výšku záležitostí pouhého otočení displeje.

Slot OPS umožňuje zabudování počítače zcela bez kabelů. Do displejů lze integrovat plně výkonný počítač nebo modul CRD50 využívající systém Android. Slot OPS obsahuje veškerá připojení, která k provozu řešení na bázi zapojení do slotu potřebujete, včetně zdroje napájení.

Díky tomuto displeji propojíte vaše publikum s jakýmkoliv obsahem, je proto ideální pro vzdělávání, veřejná místa, pohostinství nebo maloobchod.

Dotykový panel je kompatibilní s HID a poskytuje plug – and –  play provoz.

Technické parametry

  • Provoz 18/7
  • IR dotyk (20 bodů)
  • OPS slot
  • Whiteboard
  • Wi-fi
  • Rozlišení UHD
  • 65BDL3052E/00 (65”), 75BDL3052E/00 (75”), 86BDL3052E/00 (86”)

Více informací o profesionálních displejích Philips najdete zde: https://www.philips.cz/p-m-pr/professional-displays

nebo zde: https://www.ppds.com/

Informace o systému ArtemisOne najdete zde: https://artemisone.eu/

O společnosti MMD

Společnost MMD-Monitors & Displays Holding BV (dále jen „MMD“), registrovaná v Nizozemí a sídlící v Amstrodamu, je 100% ve vlastnictví společnosti TPV Technology Limited („TPV“), která je předním světovým výrobcem LCD monitorů a televizí. MMD disponuje výhradními právy na prodej a marketing monitorů značky Philips po celém světě. Kombinací silné značky Philips a výrobních možností společnosti TPV oslovuje MMD široké spektrum klientů s nabídkou inovativních produktů.