Výplata mezd se mnohdy míjí se splatností nájmů, záloh na energie, služeb operátorů či hypotečních a jiných úvěrů. Nyní je ale k dispozici řešení a můžete ho najít i v Cafeterii Sodexo. „Do Cafeterie jsme nově přidali službu PalmApp, která umožňuje zaměstnancům čerpat část mzdy za odpracované dny kdykoli během měsíce,“ říká Jan Michelfeit ze společnosti Sodexo Benefity, která systém Cafeterie provozuje pro stovky firem v České republice.
Tento obsah je v kompletní podobě dostupný pouze pro členy FeedIT+ (#FULL a #LITE členství).