ODSun digitalizace o dva roky. Ministerstva se na moderní online služby pro lidi vykašlala. Návrh Pirátů na rychlejší digitalizaci koaliční poslanci nepodpořili
Praha, 20. prosince 2024 – Piráti se jasně postavili proti zbytečnému odsunu práva na digitální služby, které mělo platit od 1. února 2025. Zákon Piráti prosadili ještě v minulém volebním období z opozičních lavic a ministři měli v tomto volebním období na realizaci celé tři roky, ale zaspali, takže teď Fialova vláda pokoutně protlačila odsun na další vládu až na rok 2027 a digitalizuje rychlostí šneka.
Tento obsah je v kompletní podobě dostupný pouze pro členy FeedIT+ (#FULL a #LITE členství).