#UNIPETROL

Mladí chemici mají své olympijské vítěze, na podzim budou reprezentovat Česko

Tisková zpráva # UNIPETROL

Tento týden od pondělí do čtvrtka (23. -26. ledna 2017) se konalo Národní kolo 53. ročníku Chemické olympiády, kterou vyhlašuje Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy ČR a organizuje Vysoká škola chemicko-technologická v Praze. Letos poprvé se finále soutěže studentů středních škol konalo přímo na půdě průmyslového podniku. Organizátoři umístili národní kolo do Univerzitního centra VŠCHT v areálu společnosti Unipetrol RPA. (TZ)