Sweex Wireless 300N Adapter USB: Rychlé připojení s maximálním pohodlím

S novými Sweex Wireless 300N USB Wi-Fi adaptéry LW323 a LW324 už nebudete mít problém připojit váš notebook anebo PC do jakékoli Wi-Fi sítě. Obě zařízení jsou součástí nového konceptu společnosti Sweex „Connected Home“, který se zaměřuje na uživatelsky přívětivé technologie. (TZ)

Oba modely Sweex Wireless 300N USB jednoduše propojíte s vaším notebookem anebo PC pomocí USB 2.0 portu. Model LW324 je navíc úplné plug and play zařízení. Software potřebný pro svoji práci má totiž přímo zabudovaný a ten se automaticky spustí při připojení do počítače. Oba adaptéry mají pro lepší přehled LED kontrolku aktivity a připojení. Jejich maximální přenosová rychlost je až 300 MB/s a jsou kompatibilní se všemi Wi-Fi b, g a n sítěmi.

Pro maximální bezpečnost vašeho bezdrátového připojení a počítače podporují oba adaptéry kódování WPA, WPA2 s AES a WEP a součástí každého balení je i trial verze bezpečnostního softwaru AVG Internet Security.

Connected Home

USB adaptéry Sweex 300N USB jsou součástí konceptu „Connected Home“. Produkty z konceptu Connected Home jsou uživatelsky přívětivé a vyladěné pro maximální uspokojení potřeb zákazníků.

Na adaptéry Sweex 300N USB se vztahuje standardní dvouletá záruka, kterou můžete po on-line registraci prodloužit o dalších 10 let. Víc informací na Sweex.com/12yearwarranty.

Doporučená koncová cena modelu Sweex Wireless 300N Adapter USB (LW323) je 610 Kč a model Sweex Wireless 300N Adapter USB (LW324) s předinstalovaným softwarem je dostupný za 729 Kč.