Bulharská Konica Minolta využije české know-how

Bulharské zastoupení společnosti Konica Minolta, které od začátku dubna letošního roku vede český management, začalo usilovně pracovat na převzetí obchodního modelu a marketingových aktivit při budování stabilní pozice značky. Přenos českého know-how má na starost marketingová manažerka Stanislava Petkova (29).  (TZ)

Česká pobočka v minulých letech představila řadu unikátních řešení v oblasti tiskových a dokumentových řešení. Její aktivity ocenilo letos i nejvyšší vedení celého holdingu, které v červnu navštívilo Českou republiku jako jedinou zemi v Evropě. Již od 1. dubna pak česká Konica Minolta vede celé bulharské zastoupení.

Přenos klíčových informací z České republiky do Bulharska má na starosti nová marketingová manažerka Stanislava Petkova, která od roku 2009 pracovala v české pobočce společnosti Infosys BPO s r.o. jako členka European Sales&Fulfillment Center of Excellence.

„V současné době se detailně seznamuji s prací české pobočky, která v uplynulých letech získala v rámci holdingu mimořádnou prestiž – a to jak v business řešeních, tak marketingových aktivitách. V Bulharsku bychom rádi převzali nejúspěšnější obchodní modely, plánujeme se soustředit na optimalizaci tiskových systémů, rozšiřování služeb práce s dokumenty a zavádění nových technologií ,“ říká Stanislava Petkova.

O společnosti Konica Minolta Holding, Inc.

Konica Minolta je zastoupena v 64 zemích celého světa. Zaměstnává celkem 35 600 zaměstnanců a její výrobky a služby můžete najít na 14 000 obchodních a servisních místech. Centrálu má v Tokiu, evropská centrála sídlí v Hannoveru a americká v Ramsey (New York). Rychlý vývoj všech technologií zajišťuje více než 26 vývojových a technických center.

O společnosti Konica Minolta Business Solutions Czech

Konica Minolta Business Solutions Czech spol. s r. o. je součástí celosvětové sítě a uspokojuje potřeby, které vznikají na českém trhu a pečuje o české zákazníky. V roce 2005 a 2010 bylo české zastoupení společnosti Konica Minolta vyhlášeno nejlepším zastoupením v evropském regionu, a to především díky kvalitě zákaznických služeb. Pozici na trhu podtrhují i tržní podíly roku 2010 – Konica Minolta je v České republice číslo jedna v produkčním tisku s podílem přes 65 %. Lídrem trhu je i v prodeji barevných multifunkčních zařízení (38,2 %) a prodeji černobílých multifunkčních zařízení (27 %). Více informací na www.konicaminolta.cz.