Zapakatel.cz oslaví roční výročí soutěží o deset skútrů

V týdnu od 15. srpna 2011 spustí www.zapakatel.cz soutěž, která vyvrcholí rozdáním deseti skútrů v hodnotě skoro čtvrt milionu korun. Deset šťastlivců si výhru bude moci vyzvednout v pražském zákaznickém centru v paláci Lucerna. Soutěž Zapakatel.cz pořádá v rámci oslav ročního výročí – jeden z nejsilnějších českých slevových serverů vznikl 2. srpna 2010. (TZ)

„Některé servery rozdávají auta a soutěží se o to, kdo dokáže napsat lepšího robota,“ říká Tomáš Carba, marketingový manažer projektu Zapakatel.cz. „Výhře naprogramovaných robotů, kteří nahrazují reálného zákazníka za klávesnicí,  je obtížné se vyhnout. I proto chce Zapakatel.cz využít soutěže, která nejen zákazníky pobaví, ale do jisté míry by měla zabránit robotům  zapojit se do soutěže. Nabídneme řadu soutěžních kroků a soutěžící budou muset celou soutěží projít, aby mohli zkusit štěstí,“ dodává. Termín rozdávání skútrů je v tuto chvíli tajný – jedinou jistotou je, že se tato nabídka se slevou 100% objeví na serveru někdy v týdnu od 15.8. do 21.8.2011. V den rozdávání očekává Zapakatel.cz návštěvnost určitě přes 100.000 reálných uživatelů.

Soutěž spojená s možností získat jeden z deseti skútrů nabídne soutěžícím možnost poznat některé možnosti, které Zapakatel.cz nabízí. Kamennou pobočku, nabídku LAST MINUTE i aktivity na sociální sítí Facebook.com. A samozřejmě jim připomene i narozeniny Zapakatel.cz

„Chtěli jsme roční výročí oslavit něčím, co pro naše zákazníky bude užitečné. A když se podíváte, jak je třeba Praha nebo i Brno rozkopané, je skútr ideální volba. Víme, že skútr by chtělo hodně lidí, radost můžeme ale udělat pouze deseti. A aby to nebylo zcela zadarmo, zapojíme je do hry,“ doplňuje Tomáš Carba.

O Zapakatel.cz

Zapakatel.cz je jeden z nejsilnějších českých slevových serverů. Na trhu působí od léta loňského roku a v únoru 2011 bilancoval po pěti měsících fungování – desetinásobným zvýšením obratu, 25x rozsáhlejší základnou zákazníků. V březnu tohoto roku Zapakatel.cz otevřel první zákaznické centrum, ve kterém mohou lidé nakupovat speciální nebo nevyužité vouchery, platit v hotovosti či si osobně vyzvedávat zboží a vyřizovat reklamace.  Další zákaznické centrum otevře Zapakatel.cz na začátku září v Brně.