Veratec přichází s video návody v češtině

Nově vzniklá společnost Veratec vstupuje na český trh s video návody z oblasti IT kompletně v češtině. Jako jedna z mála společností si uvědomujeme potřebu a nutnost technologie a jejich novinky zpřístupňovat uživatelům a to v co možná nejsrozumitelnější a nejjednodušší formě. Právě proto hledáme témata, která jsou problematická, diskutovaná anebo méně srozumitelná a vytváříme k nim video návody pro uživatele. Tyto video návody neobsahují technické detaily, sáhodlouhé dokumentace či nesmyslné konfigurace. Ukazují jednoduchý scénář užití dané technologie koncentrovaný v krátkém videu a navíc doprovázený popisky či mluveným slovem. (TZ)

Vytváříme video návody a eLearning na zakázku

Díky dobrým ohlasům a zájmu o toto nové odvětví vzdělávání ze stran uživatelů i firem jsme se rozhodli nabízet tyto služby nyní i na zakázku.

Jste softwarová společnost, která vyvíjí vlastní program, platformu či cokoliv, co je nutné pro uživatele dokumentovat? Sháníte přívětivější dokumentaci pro své uživatele? Zkuste video návody. Do video návodu se dají vložit témata od jednoduchých konfigurací, či složitých operací až po instalace celých systémů. Vše lze doplnit o interaktivního průvodce se seznamem kapitol. Na závěr je možné přidat i test získaných znalostí a posunout tak video návody směrem k eLearningu.Ani celé soubory klasického eLearningu pro nás nejsou problém. Veratec pracuje s nejmodernějšími systémy na výrobu video návodů a kompletních eLearningových materiálů. Můžete si tak být jisti, že hotové materiály budou nejen funkční a jednoduché, ale hlavně profesionálně vypadající. Chcete přidat k materiálu mluvené slovo či podkresovou hudbu? Nebo do něj vložit hotové video? Neváhejte nás kontaktovat s Vašimi požadavky, přizpůsobíme se Vám a společně najdeme nejvhodnější řešení.Naši dosavadní tvorbu můžete shlédnout na našem českém YouTube kanálu, anglickém YouTube kanálu či na Vimeo kanálu.

O společnosti

Společnost Veratec s.r.o. byla založena v roce 2011 s cílem přiblížit IT uživatelům. Vizionář a lektor společnosti Veratec, Lukáš Přibyl, se díky své mnohaleté působnosti v mezinárodní společnosti na pozici lektora účastnil mnoha zahraničních i domácích konferencí, workshopů a školení.  Na základě těchto zkušeností a v souladu s aktuálními trendy vzdělávání  vytváříme video návody a eLearningové materiály,  pořádáme školení v oblasti IT a to jak na zakázku, tak i z vlastní iniciativy. Během prvních 6ti měsíců jsme vydali více než 60 rozličných video návodů, které dohromady shlédlo přes 2000 uživatelů z různých koutů světa.