Řešení GFI Software jsou připravena na cloudovou architekturu HP

GFI Software, přední poskytovatel infrastruktury pro malé a středně velké podniky (SMB), oznámila, že u osmi jejích produktů pro zabezpečení sítí, webu a elektronické pošty, řešení pro správu sítě a řešení pro zálohování dat byla prokázána funkčnost v prostředí HP Cloud Operating Environment, které je součástí programu HP AllianceONE. Výsledkem úspěšného završení procesu certifikace na HP Cloud Operating Environment je oprávnění HP Converged Infrastructure Ready udělené společnosti GFI Software. Toto oprávnění zákazníky a prodejce HP ujišťuje o tom, že řešení GFI byla optimalizována a testována pro použití na serverových, úložných, síťových a dalších hardwarových zařízeních, stejně jako na operačních platformách, jež vytvářejí prostředí HP Converged Infrastructure. (TZ)

„Prostřednictvím spolupráce s HP se GFI dostává do pozice, kdy může vybudovat povědomí o svých řešeních mezi ohromnou uživatelskou základnou a sítí prodejních partnerů po celém světě,“ řekl Julian Waits, viceprezident divize Advanced Technology Group v GFI Software. „Zákazníci společnosti HP, od malých firem po největší společnosti, spoléhají na HP a jeho partnerský program AlliaceONE, který funguje jako průvodce při hodnocení, pořizování a zavádění obchodně-kritických aplikací pro využívání na jejich HP infrastruktuře. Nyní jsou pro fungování ve výpočetních prostředích HP připravena i softwarová řešení GFI.“

„Certifikace HP Cloud Operating Environment udělená řešením GFI Software umožňuje zákazníkům HP a GFI investovat a zavádět komplexní sady řešení testovaných v rámci prostředí HP Converged Infrastructure s větší důvěrou,“ řekl Greg Starks, manažer programu řešení pro SMB ve společnosti HP.

Řešení GFI validovaná pro využití v prostředí HP Converged Infrastructure zahrnují:

  • GFI Backup – pomáhá malým a středně velkým podnikům snadno implementovat a spravovat robustní řešení pro zálohování dat a obnovu systému po havárii.

  • GFI EventsManager – umožňuje IT administrátorům splnit široké spektrum požadavků na bezpečnost sítě a dat, na splnění regulatorních standardů, zajištění obchodní kontinuity a e-discovery prostřednictvím monitorování, správy logů a analyzování veškeré aktivity na síti.

  • GFI FaxMaker – umožňuje SMB společnostem zasílat a přijímat faxy z jejich e-mailového klienta a přitom dosahovat vysoké úrovně produktivity, snižovat náklady, zlepšovat zabezpečení přenosu a splňovat požadavky na zajištění soukromí dat.

  • GFI LanGuard – kombinuje procesy skenování zranitelnosti, patch managementu a auditu sítě a softwaru v jednom řešení, které IT administrátorům umožňuje skenovat, detekovat, hodnotit a řešit potenciální bezpečnostní rizika v jejich síti.

  • GFI MailEssentials – blokuje spamové a phishingové e-maily s cílem lepšího zabezpečení podnikové sítě a maximalizace produktivity zaměstnanců.

  • GFI MailSecurity – zabraňuje hrozbám e-mailového malwaru s využitím více antivirových jader, která skenují e-maily na škodlivý obsah.

  • GFI WebMonitor – nabízí webový monitoring, filtrování webu a webovou bezpečnost s cílem zvýšit produktivitu zaměstnanců, zvýšit zabezpečení podnikové sítě a mít pod kontrolou využívanou šířku pásma.

  • GFI VIPRE Antivirus Business – poskytuje komplexní zabezpečení proti všem typům malwarových hrozeb, včetně virů, adwaru, spywaru, červů a  rootkitů, s minimálním vlivem na výkonnost systémů.

Zákazníci a partneři, kteří mají zájem o více informací týkající se řešení GFI Software, mohou kontaktovat obchodní tým GFI na +420 495 705 705 nebo na obchod@gfi.cz.

Partnerství s vedoucími technologickými společnostmi

GFI Software uzavírá partnerství s vedoucími technologickými společnostmi, aby diverzifikovala své prodejní kanály, představila svá řešení širšímu okruhu zákazníků a využila příležitosti vyplývající z nových modelů prodeje, jakým je například cloud. Kromě HP se v poslední době GFI Software stala partnerem společnosti Intel zpřístupněním několika svých řešení prostřednictvím služby Intel AppUpSM Small Business Service běžící na platformě Intel® Hybrid Cloud. Tento nový model dodávek softwaru poskytuje SMB firmám lokálně hostovaný hardware a software s platbami pouze za jejich využívání.

O GFI

GFI Software je předním softwarovým vývojářem. Malým a středním podnikům nabízí jednotný zdroj řešení pro oblast webové a emailové bezpečnosti, archivace, zálohování a faxování, síťového a bezpečnostního softwaru i hostovaných technologií. Produkty GFI jsou dostupné formou softwaru, v rámci cloud architektury (model SaaS) nebo jako hybridní řešení nabízející to nejlepší z obou těchto modelů. Díky technologiím s řadou ocenění, vstřícné cenové politice a silnému zaměření na požadavky SMB sektoru uspokojuje GFI potřeby produktivity a kontinuity vyžadované podniky po celém světě. Společnost má pobočky v USA, Velké Británii (Londýn a Dundee), Rakousku, České republice, Austrálii, Filipínách na Maltě a dalších částech světa, které se starají o stovky tisíc instalací. Obchodní model společnosti GFI je postaven na nepřímém prodeji přes partnerský kanál čítající celosvětově tisíce partnerů. Společnost je také Microsoft Gold Certified Partnerem. Více informací o společnosti naleznete na http://www.gfi.cz.