Kingston Digital v České republice představuje stylovou a pozoruhodnou speciální edici USB flash disků

Praha, 31.10.2011 – Kingston Digital Europe Ltd, dceřiná společnost Kingston Technology Company Inc., největšího nezávislého výrobce paměťových produktů na světě, dnes oznámila uvedení ultra malého USB flash disku Kingston DataTraveler® Special Edition 9. Disky ze zvláštní edice DataTraveler s číslem 9 jsou dokonalým miniaturním společníkem pro všechny fanoušky štíhlých notebooků a tabletů a jsou vytvořeny tak, aby vydržely každodenní tvrdé zacházení díky vysoce kvalitnímu kovovému pouzdru. (TZ)

„Disky Kingston DataTraveler Special Edition 9 lze díky jejich miniaturním rozměrům a extra odolné konstrukci snadno nosit a používat všude, kam se běžné USB flash disky nevejdou,“ říká John Selby, ředitel marketingu produktů pro EMEA společnosti Kingston Technology. „Zatímco jiné miniaturní flash disky mohou při zatlačení snadno prasknout, disky z nové speciální edice DataTraveler Special Edition 9 jsou vytvořeny tak, aby vydržely náročné podmínky, které přináší každodenní používání.“

Disky Kingston DataTraveler Special Edition 9 jsou k dispozici v kapacitách 4 GB, 8 GB a 16 GB a mají design s otvorem, díky němuž uživatelé mohou tyto miniaturní a stylové disky proměnit na módní doplněk, který lze snadno pověsit na šňůrku nebo je připnout na kroužek s klíči.

USB flash disky Kingston DataTraveler Special Edition 9 se vyznačují se vyhlášenou spolehlivostí produktů značky Kingston®, mají pětiletou záruku a k dispozici je nepřetržitá technická podpora.

Disky jsou k dostání v retailových obchodech v České republice od konce října 2011.

Chcete-li si stáhnout fotografie disků Kingston DataTraveler Special Edition 9 ve vysokém rozlišení, klikněte sem.

Další informace o společnosti Kingston Technology Europe můžete najít zde:

YouTube: http://www.youtube.com/kingstontechmemory
Facebook: http://www.facebook.com/kingstontechnologyeurope
Twitter: http://twitter.com/#!/kingstontech
LinkedIn: http://www.linkedin.com/company/kingston
Flickr: http://www.flickr.com/photos/kingstontechnologyemea/

O společnosti Kingston Digital, Inc.

Kingston Digital, Inc. („KDI“), zajišťující výrobu a distribuci pamětí typu flash, je dceřinou společností Kingston Technology Company, Inc., největšího nezávislého výrobce paměťových produktů na světě. KDI byla založena v roce 2008 a její sídlo je v kalifornském Fountain Valley ve Spojených státech. Další informace můžete získat na internetové adrese www.kingston.com/europe nebo na telefonním čísle +44 (0)1932 738888.