Nové malé a elegantní USB disky Kingston pro mobilní ukládání dat

Praha, 31.10.2011 – Kingston Digital Europe Ltd, dceřiná společnost Kingston Technology Company Inc., největšího nezávislého výrobce paměťových produktů na světě, dnes oznámila uvedení USB disku Kingston DataTraveler® 109. Jedná se o štíhlý, stylový flash disk, který je k dispozici v sedmi atraktivních barevných provedeních, a dodává se s bezplatnou předinstalovanou aplikací urDrive, která vytváří prostředí, jež uživatelům pomáhá organizovat soubory, fotografie, videa, hudbu a nabízí mnoho dalších funkcí. (TZ)

„Disk DataTraveler 109 společnosti Kingston je atraktivní USB flash disk, díky němuž je propojení a sdílení fotografií, hudby, videí a dalšího obsahu s přáteli a rodinou snadné a zábavné,“ řekl Krystian Jaroszynski, manager marketingu produktů typu flash společnosti Kingston pro Evropu. „Většina USB flash disků nabízí pouze možnost pasivního ukládání dat – uživatelé mohou svá data jen ukládat a číst. Aplikace urDrive nabízí všestranné a aktivní prostředí, jež uživatelům umožní snadný přístup a organizaci jejich souborů, prohlížení fotografií a dokonce poslech hudby – to vše v rámci USB disku.“

Po spuštění tohoto softwaru se zobrazí velmi přehledné uživatelské rozhraní, které lze snadno ovládat a které obsahuje mnoho funkcí, jako například vestavěný prohlížeč fotografií, přehrávač MP3 souborů a webový prohlížeč. Prostředí urDrive navíc nabízí přístup k hrám a online zálohování, jež rozšíří kapacitu pro ukládání dat nad objem daný modelem USB disku. Úplný přehled funkcí a vlastností prostředí Kingston urDrive můžete získat zde: http://www.kingston.com/flash/urdrive/

Disky Kingston DataTraveler 109 jsou k dispozici v kapacitách 8 GB a 16 GB, přičemž obě řady nabízejí sedm barevných variací designu, a dodávají se s praktickou smyčkou, díky níž uživatelé mohou tyto miniaturní a stylové disky proměnit na módní doplněk, který lze snadno pověsit na šňůrku nebo jej připnout na kroužek s klíči. USB flash disky Kingston DataTraveler 109 se vyznačují se vyhlášenou spolehlivostí produktů značky Kingston, mají pětiletou záruku a k dispozici je nepřetržitá technická podpora.

Podrobné informace o disku Kingston DataTraveler 109 a prostředí Kingston urDrive jsou k dispozici online zde:

Další informace o společnosti Kingston Technology Europe můžete najít zde:

YouTube: http://www.youtube.com/kingstontechmemory
Facebook: http://www.facebook.com/kingstontechnologyeurope
Twitter: http://twitter.com/#!/kingstontech
LinkedIn: http://www.linkedin.com/company/kingston
Flickr: http://www.flickr.com/photos/kingstontechnologyemea/

O společnosti Kingston Digital, Inc.

Kingston Digital, Inc. („KDI“), zajišťující výrobu a distribuci pamětí typu flash, je dceřinou společností Kingston Technology Company, Inc., největšího nezávislého výrobce paměťových produktů na světě. KDI byla založena v roce 2008 a její sídlo je v kalifornském Fountain Valley ve Spojených státech. Další informace můžete získat na internetové adrese www.kingston.com/europe nebo na telefonním čísle +44 (0)1932 738888.