WBI spouští první cloudovou službu Microsoft Dynamics ERP v České republice. Robustní podnikový systém je nyní dostupný i pro malé a začínající firmy.

Praha, 31. října – Technologický lídr WBI Systems spustí 1. listopadu cloudovou službu NAV Online, která umožní společnostem razantně snížit a přesně plánovat náklady na provoz podnikového informačního systému. Službu nejvíce ocení menší společnosti a začínající podnikatelé, pro které je pořízení takto robustního podnikového systému často ekonomicky nedostupné. (TZ)

Nasazení cloudové služby NAV Online přinese zákazníkům nejen výrazné snížení provozních nákladů, ale ušetří také na nákupu vlastního serveru, softwarových licencí a v neposlední řadě také na samotné implementaci informačního systému. Pro finanční ředitele podniků všech velikostí NAV Online kromě úspor přinese i jasné a předvídatelné plánování výdajů. Zároveň se tak podaří přesunout výdaje spojené s podnikovým informačním systémem z kapitálových investic do oblasti provozních nákladů.

Služba NAV Online společnosti WBI Systems je v České republice vůbec prvním cloudovým řešením podnikového systému Microsoft Dynamics NAV.

Služba je od počátku navržena tak, aby k jejímu zřízení nebylo zapotřebí asistence IT správce a její provoz bez potíží zvládli i řadoví zaměstnanci. Například aktualizace systému na legislativní změny tak proběhne zcela automaticky bez nutnosti jakéhokoli zásahu. Před nasazením služby si mohou zákazníci službu NAV Online plně vyzkoušet v 30 denní bezplatné testovací verzi. Její součástí je i plnohodnotná technická podpora certifikovaných odborníků WBI. Zákazníci mohou také využívat školící videa o používání informačního systému NAV Online a navštívit pravidelné školení WBI ve svém technologickém centru v Říčanech u Prahy.

„Spuštění nové služby NAV Online vyplňuje mezeru v oblasti klasických ERP systémů flexibilním a škálovatelným řešením, které razantně snižuje pořizovací a provozní náklady na vlastní IT,“ říká Jaroslav Voráček, Team Lead Microsoft Dynamics NAV ve WBI Systems a dodává: „Díky přesunu Microsoft Dynamics NAV do cloudu odpadá našim zákazníkům starost nejen o jakoukoli údržbu, ale i adaptaci na úpravy legislativy. Spuštění NAV Online je výsledkem vysoké poptávky po cloudových SaaS řešeních.“

Detailní informace o službě NAV Online včetně hlavních výhod a možnosti třicetidenního testovacího provozu služby jsou k dispozici na www.navonline.cz.

– konec –

O WBI Systems, a. s.

WBI se zaměřuje na poskytování nejnovějších řešení a služeb s využitím Microsoft technologií. V České republice a na Slovensku je jedinou firmou na trhu pokrývající celé portfolio produktů firmy Microsoft, které dále inovuje a dotváří podle potřeb zákazníků. WBI disponuje širokou škálou kompetencí a v obou zemích je držitelem statutu Microsoft Gold Certified Partner – nejvyšší úrovně partnerství se společností Microsoft.
Důkazem úzké spolupráce WBI se společností Microsoft je získané ocenění Microsoft Country Partner of the Year 2011 pro Českou republiku.

Ve WBI působí více než 120 vyškolených odborníků, certifikovaných společností Microsoft na jednotlivé produkty i komplexní řešení. Svá inovativní řešení WBI Systems, a. s. úspěšně nasadila ve více než stovce domácích i mezinárodních společností a svým zákazníkům tak přináší konkurenční výhody, které jim pomohou snížit náklady, zvýšit efektivitu a dále jim umožní pružně reagovat na měnící se podmínky na trhu.

Více informací o společnosti WBI Systems najdete na www.wbi.cz.