WBI spouští projekt WBI KnowIT 2011

Praha, 22. listopadu – Společnost WBI Systems v prosinci startuje první ročník projektu WBI KnowIT 2011, který kombinuje to nejlepší z technologických seminářů, praktických workshopů a diskusních panelů. (TZ)

Neformální akce, která bude probíhat v technologickém centru WBI v Říčanech, provede zájemce z řad IT manažerů a administrátorů nejen správou a implementací současné nabídky technologií společnosti Microsoft, ale i nejzajímavějšími novinkami pro rok 2012. Díky zaměření na plánované produkty umožní projekt WBI KnowIT 2011 návštěvníkům připravit se a vyzkoušet si nejzásadnější změny v nových verzích produktů Microsoft. Na akci bude přednášet mimo jiných také Kamil Juřík, který je držitelem certifikace Microsoft Most Valuable Professional (MVP) se specializací na Microsoft SharePoint. Neformální setkání WBI KnowIT 2011 startuje úvodním dvoudenním setkáním 15. – 16. prosince a bude probíhat až do konce tohoto roku celkem ve třech termínech.

Pro účastníky akce je připravena dvacítka odborných přednášek, praktických cvičení Hands-on-Labs nebo diskuzních klubů Ask-The-Experts. Hlavními tématy bude především klientská i serverová virtualizace, Windows Server 8, SharePoint 2010, SQL Server 2012, Office 365 a problematika licencování. Cena konference je stanovena na 9 900 Kč. Každý účastník obdrží zdarma Kindle Fire a bude tak mít veškeré studijní materiály v elektronické podobě na svém tabletu.

Pro neformální diskusi a aktivní odpočinek účastníků je technologické centrum WBI vybaveno relaxační zónou. V té je připravena herní konzole Xbox 360 s pohybovým senzorem Kinect a stolní fotbálek. V průběhu akce se mohou hosté zapojit do turnaje v kulečníku.

Více informací o WBI KnowIT 2011 najdete na http://learning.wbi.cz/kurzy/59-wbi-knowit-2011.aspx.

O WBI Systems, a. s.

WBI se zaměřuje na poskytování nejnovějších řešení a služeb s využitím Microsoft technologií. V České republice a na Slovensku je jedinou firmou na trhu pokrývající celé portfolio produktů firmy Microsoft, které dále inovuje a dotváří podle potřeb zákazníků. WBI disponuje širokou škálou kompetencí a v obou zemích je držitelem statutu Microsoft Gold Certified Partner – nejvyšší úrovně partnerství se společností Microsoft.

Důkazem úzké spolupráce WBI se společností Microsoft je získané ocenění Microsoft Country Partner of the Year 2011 pro Českou republiku.

Ve WBI působí více než 120 vyškolených odborníků, certifikovaných společností Microsoft na jednotlivé produkty i komplexní řešení. Svá inovativní řešení WBI Systems a. s. úspěšně nasadila ve více než stovce domácích i mezinárodních společností a svým zákazníkům tak přináší konkurenční výhody, které jim pomohou snížit náklady, zvýšit efektivitu a dále jim umožní pružně reagovat na měnící se podmínky na trhu.

Více informací o společnosti WBI Systems najdete na www.wbi.cz.