Doxee představí novinky v datových službách a legální archivaci dat

Společnost DOXEE Czech s.r.o. pořádá 23. listopadu konferenci na téma Obchodní příležitosti v oblasti správy dokumentů. Nové trendy představí zástupci Deloitte Advisory, InfoTrends a skupiny DOXEE z Evropy i USA. (TZ)

Konference nabídne přednášky a prezentace zaměřené na nové trendy ve vytváření a správě dokumentů a nejnovější vývoj v oblasti trhu technologií a archivace. „Účastníci konference se mohou těšit na novinky v oblasti firemní komunikace, případové studie i odborné diskuze,“ říká Jan Holý, Business Development Manager společnosti DOXEE Czech s.r.o.

Konference Obchodní příležitosti v oblasti správy dokumentů se koná ve středu 23. listopadu 2011 v prostorách Ipsos Tambor ČR, Národní 6, 3. patro, Praha 1.

Základní informace o společnosti DOXEE Czech s.r.o.

Společnost DOXEE navrhuje a vyvíjí řešení pro komunikaci globálních společností s jejich zákazníky na proaktivní, nákladově efektivní a profitabilní bázi. Je lídrem v oblasti datových služeb, tvorby a legální archivace dokumentů.

Historie společnosti spadá do roku 2001, kdy byla založena Ebilling SpA, vlastník společností DOXEE Czech s.r.o. a DOXEE Slovak s.r.o. V současné době používá řešení a služby společnosti Doxee více než 1 000 globálních společností z oblasti telekomunikací, bankovního a finančního sektoru, zdravotnictví, ale i technických služeb a výrobního či státního sektoru. Patří mezi ně například Telecom Italia či Raiffeisen a SGS Banco Popolare, v České republice potom Česká spořitelna, RWE, Česká pošta a další. Každý rok vyprodukuje DOXEE přes dvě miliardy dokumentů, které jsou rozeslány 100 milionům uživatelů na celém světě.