SvětAndroida.cz spouští ve spolupráci se slovenským portálem MojAndroid.sk veřejnou anketu Android roku 2011

Praha, 1. prosince 2011 – Zpravodajský portál SvětAndroida.cz představuje anketu Android roku 2011. Díky této anketě má široká veřejnost možnost seznámit se s nejnovějšími chytrými mobilními telefony a tablety s Androidem a hlasováním zvolit, která zařízení jsou ta nejlepší a zaslouží si ocenění „Android roku 2011“ v České republice. Oceněná zařízení budou moci zákazníci najít v obchodech a na internetu s připojeným certifikátem „Android roku 2011“, který by jim měl pomoci vybrat pro sebe to nejlepší, co Android nabízí. Na hlasující čekají věcné výhry v podobě těch nejlepších telefonů a tabletů s Androidem. (TZ)

„Android roku 2011 je anketa, která si klade za cíl zpřehlednit velké množství zařízení s Androidem na českém trhu a vybrat z nich ta nejlepší. Do ankety se může zapojit opravdu kdokoli a to tak, že dá hlas jednomu ze svých favoritů v dané kategorii“, říká Petr Mišák, šéfredaktor portálu SvětAndroida.cz.

Nejlepší zařízení s Androidem se volí ve 4 kategoriích: Top Android smartphone (špičkové modely s nejnovějšími funkcemi a maximálním výkonem), Android smartphone (kvalitní modely ve střední cenové hladině 5-10 tisíc Kč), Kompaktní Android (modely vhodné zejména pro začínající a nenáročné uživatele) a Android tablet (zařízení formátu tablet pro pohodlné konzumování obsahu).

Anketa je dostupná na webové adrese www.AndroidRoku.cz pro Českou republiku a na www.AndroidRoku.sk pro Slovensko, kde se mohou hlasující z řad veřejnosti zaregistrovat a dát hlas svým favoritům v jedné nebo více kategoriích. Uzávěrka ankety je 31. 12. 2011, poté dojde k vyhodnocení a udělení certifikátů nejlepším zařízením. Současně budou vybráni výherci z řad hlasujících, kteří obdrží právě nejlepší telefony a tablety s Androidem.

Anketu přináší portál SvetAndroida.cz ve spolupráci se slovenským portálem MojAndroid.sk, generálním partnerem projektu je Vodafone Czech Republic a.s., partnery projektu jsou společnosti Acer, Asus, Samsung Electronics Czech and Slovak, s.r.o., TCCM Česká republika, Sony Ericsson MCI CZ, Huawei Technologies a nVidia. Mediálními partnery ankety jsou Heureka.cz, Smartmania.cz, Mediar.cz, Extra Publishing, s.r.o., Burda Praha, spol. s r.o.

SvětAndroida.cz působí na internetu od roku 2010. V současné době je největším zpravodajským portálem o Androidu v České republice.