Infor10 podporuje podnikovou transformaci ve společnosti BAE Systems

PRAHA – 16. prosince 2011 – Společnost Infor, přední poskytovatel podnikového softwaru s více než 70 000 zákazníky, ohlásila, že společnost BAE Systems Military Air and Information (MAI) zvolila Infor10 s cílem podpořit svůj transformační program. Řešení, které integruje systémy ERP, Business Intelligence, čárových kódů a portál obchodních dodavatelů prostřednictvím Infor10 ION umožní BAE Systems MAI racionalizovat a standardizovat štíhlé podnikové procesy, zlepšit provozní efektivitu a zvýšit výkonnost v oblasti dodávek a podpory hlavních projektů, jako je například výroba bojových letounů Eurofighter Typhoon a F35 Joint Strike Fighter. (TZ)

Novinky

  • Integrované řešení Infor10 zvolené BAE Systems MAI zahrnuje funkcionality ERP, Business Intelligence, čárových kódů, portál obchodních dodavatelů a školicí nástroj pro rychlejší vyškolení uživatelů a zvýšení jejich výkonnosti.

  • Základem řešení je Infor10 ION, unikátní odlehčený middleware od společnosti Infor, který propojuje a integruje aplikace, přičemž zákazníkovi umožňuje rychle extrahovat informace napříč podnikovými aktivitami. Lepší transparentnost poskytne možnost rychlejšího rozhodování a vyšší konkurenceschopnosti při tvorbě nabídek na nové projekty.

  • Součástí nasazení Infor10 bude rovněž prostředí Infor10 Workspace, jež poskytne jednotný vzhled a možnost jednoho přihlášení do všech aplikací. Tato komponenta nabízí atraktivní uživatelské prostředí a kontextovou inteligenci, která napomáhá k rychlejšímu rozhodování.

  • Infor byl zvolen jako hlavní dodavatel především díky schopnosti nabídnout komplexní, odvětvově-specifické řešení postavené na know-how leteckého a obranného průmyslu.

  • Infor10 bude klíčovým nástrojem podnikového transformačního programu v BAE Systems MAI. Zákazník od projektu očekává získání významných úspor prostřednictvím nižších nákladů za licencování a údržbu IT.

  • Infor10 Business Intelligence, jako součást dodávaného řešení Infor10 a s podporou integrační platformy ION, poskytne kontextuální informace téměř v reálném čase pro reportování podnikovému managementu, což zkrátí čas potřebný ke sběru a analýze dat.

  • Systém Infor10 Barcoding umožní BAE Systems MAI skenovat informace o dodaném zboží, přiřadit je k pracovním příkazům a aktualizovat skladová data, čímž podpoří lepší procesy zásobování, efektivnější skladové řízení a rychlejší odezvu na požadavky.

Komentář BAE Systems MAI

„S ohledem na redukované rozpočty a vyšší tlak ze strany zákazníků po celém světě čelí naše odvětví významným výzvám, ale také nabízí zajímavé příležitosti,“ řekl Adrian Fallows, manažer strategických podnikových systémů BAE Systems MAI. „S podporou Infor10 nám náš transformační program dodá vyšší konkurenceschopnost, efektivitu a rychlejší odezvu na aktuální podmínky na trhu.“

Komentář Infor

„Ekonomická recese zasáhla tvrdě právě výdaje na obranu a organizace, jako je BAE Systems, potřebují pracovat rychleji a efektivněji než konkurence, aby získaly nové zakázky a redukovaly náklady na své projekty,“ řekl Arsenin Rodriguez, ředitel pro oblast obchodního poradenství v segmentu leteckého & obranného průmyslu ve společnosti Infor. „Štíhlejší, rychlejší procesy a živé, kontextuální informace, které Infor10 dodává, jsou kriticky důležité pro realizaci rychlých a kvalifikovaných rozhodnutí a zajišťují flexibilitu nezbytnou k využití nových příležitostí v rámci obranného odvětví.“

Další zdroje

Poznámka: pro přístup k online obsahu může být vyžadována registrace:

O společnosti Infor

Infor je přední poskytovatel podnikového softwaru a služeb, který pomáhá více než 70 000 zákazníků ve 164 zemích zefektivňovat jejich podnikání a řídit obchodní růst. Více informací naleznete na www.infor.com.