TrustPort dobývá IT trhy v Latinské Americe

Ciudad de México, 10. ledna 2012 – Pobočka TrustPortu v Mexiku úspěšně dokončila jednání se společností Ingram Micro Mexico. Vedle této nové spolupráce se TrustPort zaměřuje na další země v Latinské Americe (zejména Brazílii) se svými produkty, které nyní byly lokalizovány také do portugalštiny. (TZ)

TrustPort Mexico je jednou z prvních regionálních poboček TrustPortu a je úspěšný v prezentaci produktů značky TrustPort na tamějším trhu. „Věděli jsme od samého začátku, že chceme přitáhnout pozornost významného distributora,“ vysvětluje Eduardo Ellerbraker, regionální manažer pobočky TrustPort Mexico. „Dostat značkový produkt do nabídky velkého distributora není jednoduchý úkol, ale podařilo se nám ho nakonec splnit.“

Ingram Micro má přes třicet let zkušeností v distribuci technologií. Společnost vytrvale rozpoznává technologie, které budou mít dopad na celé odvětví, a neustále hledá prodejce, kteří tento úkol budou realizovat na lokálních trzích po celém světě. TrustPort je teď jednou ze společností, jejichž produkty byly vyhodnoceny jako ziskové.

„Z podpisu smlouvy máme radost,“ říká Vladislav Němec, ředitel společnosti TrustPort. „Velcí distributoři obezřetně volí produkty, které pro ně budou ziskové. Jestliže zařadili naši značku do své nabídky, je to další znamení pro trhy, že jsou naše produkty vysoce konkurenceschopné.“

Ingram Micro distribuuje TrustPort Antivirus, TrustPort Internet Security a TrustPort Total Protection. Součástí portfolia distributora je i přenosný bezpečnostní software TrustPort USB Antivirus, vhodný pro flash disky, paměťové karty a jiná výměnná média.

“Věříme, že tento krok nám otvírá možnosti i v jiných státech,“ komentuje Marcela Parolková, obchodní ředitelka v TrustPortu. „Když půjdou prodeje dobře, místní pobočka distributora v Mexiku poslouží jako vynikající reference pro pobočky společnosti Ingram Micro jinde ve světě.“ TrustPort distribuuje své produkty celosvětově skrze síť lokálních prodejců. Smlouva s firmou Ingram Micro tuto síť pomůže významně rozšířit.

Profil společnosti Ingram Micro

Ingram Micro Inc., je největší světový technologický distributor a přední společnost v prodeji, marketingu a logistice IT v celosvětovém měřítku. Ingram Micro je dnes v popředí globálního trhu s technologiemi, přináší na trh nejnovější produkty a služby a hledá nové cesty, jak přinést hodnotu svým zákazníkům. Ingram Micro je členem organizace Global Technology Distribution Council.

Profil společnosti TrustPort

TrustPort je přední výrobce bezpečnostního softwaru. V mnoha nezávislých testech se TrustPort řadí ke světové špičce v oblasti bezpečnostních řešení pro informační a komunikační technologie. Nedávné testy realizované společnostmi Virus Bulletin a AV-Comparatives potvrdily prominentní pozici TrustPortu v antivirovém odvětví. Produkty firmy TrustPort jsou nabízeny v několika jazykových mutacích a chrání firmy a domácnosti ve více než stovce zemí světa. Společnost TrustPort patří do Cleverlance Group, která se řadí mezi přední středoevropské podniky poskytující řešení a služby v oblasti informačních technologií.

Pro více informací prosím navštivte stránky www.trustport.com