Software AG se umístila v kvadrantu lídrů Systematic Application Integration Projects

Praha / Darmstadt, 11. července, 2012 –Software AG dnes oznámila, že se umístila mezi lídry v nedávno publikovaném průzkumu Magic Quadrant for Application Infrastructure for Systematic Application Integration Projects# analytické společnosti Gartner. Jednotliví dodavatelé, kteří byli zařízeni do výzkumu, byli hodnoceni na základě propracovanosti vize (completeness of vision) svých produktů a schopnosti ji realizovat (ability to execute). (TZ)

„Tohoto ocenění si vážíme a myslíme si, že reflektuje to, co slyšíme od našich zákazníků,“ řekl k hodnocení Ivo Totev, šéf marketingu a člen výkonné rady Software AG. „Naše integrační technologie těmto zákazníkům pomáhají řešit celou řadu úkolů a zároveň jim přinášet miliardy dolarů z nových obchodních příležitostí a úsporou nákladů v procesech.“
V průzkumu byla hodnocena rodina produktů z vlajkové lodi Software AG – platformy webMethods. Tato komplexní sada nástrojů, která umožňuje jakékoli typy integrací, funguje jako jednotná integrační páteř pro napojení ERP (Enterprise Resource Planning), CRM (Customer Relationship Management) systémů, cloudových aplikací i starších mainframe systému.

„Předností naší řady je dostatečná modularita a zároveň těsná integrovanost jednotlivých produktů řady,“ dodal Totev. „Dokážeme integrovat tradiční on premise nebo SaaS aplikace nebo se napojit na externí zdroje dat obchodních partnerů. Dohromady jde o celek, který napomáhá zákazníkům k rychlejší návratnosti investic a opětovné využitelnosti stávajících aktiv.“

Hodnocenou verzí byla řada webMethods Suite 8.2.2, která byla uvolněna v listopadu 2011. Nová verze 9.0 bude představena v říjnu na konferenci ProcessWorld v americkém Orlandu. Více informací na www.processworld.com.

Celé znění výzkumné společnosti Gartner naleznete ke stažení po registraci na www.softwareag.com/recognition.

Tiskovou zprávu naleznete na webu:
http://www.softwareag.com/cz/company/press/20120711-Software-AG-se-umistila-v-kvadrantu-lidru-Systematic-Application-Integration-Projects.asp
# #

# #

Co je Magic Quadrant

Název Gartner Magic Quadrant je majetkem společnosti Gartner, Inc. a je užíván s jejím svolením. Magický kvadrant je grafické zpodobnění trhu v určitém období. Vypovídá o tom, jak konkrétní dodavatelé podle analýzy společnosti Gartner splňují jí definovaná kritéria daného trhu. Společnost Gartner nepodporuje žádného dodavatele, produkt ani službu popsané ve zprávě Magic Quadrant, ani nedoporučuje uživatelům, aby si vybírali pouze dodavatele umístěné do kvadrantu leaderů. Zpráva Magic Quadrant má sloužit výhradně jako zdroj informací a není zamýšlena jako konkrétní doporučení pro budoucí jednání. Společnost Gartner odmítá veškeré záruky, výslovně uvedené nebo předpokládané, vztahující se k tomuto průzkumu, včetně jakýchkoli záruk obchodovatelnosti a vhodnosti pro určitý účel.

O SOFTWARE AG

Software AG je přední světový dodavatel řešení pro Business Process Excellence. Již 40 let přichází s inovativními řešeními, mezi nimiž je i první vysoce výkonná transakční databáze Adabas, první platforma pro analýzu podnikových procesů ARIS nebo první B2B server a na SOA založená integrační platforma webMethods.

Nabízíme nejjednodušší a nejsnáze ovladatelná end-to-end řešení pro řízení byznys procesů (BPM, business process management), navíc s nejnižšími náklady na pořízení a provoz. Naše značky, špičky ve svém oboru – webMethods, Terracotta, ARIS, Adabas, Natural, CentraSite a IDS Scheer Consulting – představují jedinečné portfolio, které zahrnuje procesní strategii, návrh, integraci a měření procesů; na SOA založenou integraci a data management; implementaci procesně řízeného SAP; vývoj aplikací a škálovatelnost; poradenství a služby v oblasti strategických procesů.

Software AG dosáhla v roce 2011 obratu 1,1 miliardy euro a dnes má víc než 5 500 zaměstnanců, kteří se starají o více než 10 000 společností a veřejných institucí v 70 zemích světa. Naše komplexní softwarová řešení a služby umožňují společnostem dosahovat rychleji trvalých podnikatelských výsledků. Vedení společnosti sídlí v Německu, společnost je registrovaná na Frankfurtské burze (TecDAX, ISIN DE 0003304002 / SOW).

Software AG – Get There Faster

Podrobnější tiskové informace včetně databáze obrazových a multimediálních materiálů jsou dostupné na adrese www.softwareag.com/press.

Sledujte nás na Twitteru 
Software AG Germany | Software AG USA