Soutěž o chytré hodinky Pebble

Praha, 2. květen 2013 – Společnost Fragaria se obrací na všechny „chytré hlavy“, pro které vyhlásila soutěž: Hledáme originální nápad, co užitečného nebo vtipného bychom mohli naučit chytré hodinky Pebble! (TZ)

Hodinky Pebble umí jednoduše komunikovat s mobilními telefony s iOS a Android. Mohou například upozorňovat na příchozí hovory, zobrazovat příchozí SMS, jejich prostřednictvím je možné ovládat hudbu přímo v mobilu. Umí se proměnit v tachometr nebo zobrazit golfistovi vzdálenost k jamce a informace o ní. Jaké využití hodinek Pebble vidíte vy?

Autor nejlepšího nápadu, jak dále využít možnosti propojení hodinek Pebble s mobilním telefonem, od Fragarie získá jedny zbrusu nové hodinky Pebble.

Uzávěrka pro zasílání nápadů do soutěže je v pondělí 20. května 2013. Nápady lze zasílat buď na e-mailovou adresu pebble@fragaria.cz, nebo na náš twitter (@Fragariacz).

Vítěz bude vyhlášen nejpozději v pátek 24. května 2013.

Za všechny nápady předem děkujeme!

O Fragaria s.r.o.

Značku Fragaria tvoří samé chytré hlavy, jejichž denním chlebem jsou internetové a mobilní aplikace, webové portály s vysokou mírou návštěvnosti a informační systémy. Podporujeme opensource technologie, máme rádi python, django, javu, javascript a všechno nové, co má hlavu a patu.