Vyhrajte vstup na nejvýznamnější evropskou konferenci o úloze UX v byznysu!

Praha, 18. září 2013 – Dobrý web, přední česká agentura pro digitální marketing, spustila soutěž o tři volné vstupy na UX Masterclass Prague, nejvýznamnější evropskou konferenci o úloze UX v byznysu. Pro vítězství stačí co nejlépe odpovědět do neděle 22. 9. na jednoduchou otázku: „Proč se ve firmách věnovat UX?“ (TZ)

Konference UX Masterclass Prague se uskuteční již 2. října v pražském hotelu Pyramida a představí se na ní zástupci top světových UX agentur z USA, Velké Británie, Francie a dalších zemí. Podtitul konference zní „Business Leaders Need UX Masters“. Mluvit se tedy bude o roli UX v byznysu a cílovou skupinou jsou především vrcholní manažeři firem, ředitelné a seniorní pracovníci marketingových a obchodních divizí. Velká pozornost bude ale věnovaná také inovacím a rozvoji produktů, proto si na své přijdou produktoví manažeři a lidé zodpovědní za výzkum a vývoj.

Dobrý web, který je prostřednictvím své UX divize ExperienceU organizátorem UX Masterclass Prague, spustil soutěž o volné vstupy na tuto konferenci. Pro zapojení se do soutěže stačí odpovědět na jednoduchou otázku:

„Proč se ve firmách věnovat UX?“

Tři nejinspirativnější odpovědi zajistí svým autorům volný vstup na UX Masterclass Prague. Odpovědi je možné zasílat do neděle 22. 9. na e-mail procUX@dobryweb.cz , nebo Facebooku a Twitteru Dobrého webu s hashtagem #procUX. Výherci budou oznámení a oslovení během pondělí 23. 9.

O UX Masterclass

UX Masterclass je série mezinárodních konferencí, které se konají vždy v jiné světové metropoli a věnují se novým trendům v oblasti použitelnosti a uživatelského prožitku (UX). Konference jsou pořádané pod záštitou celosvětová sítě největších UX agentur UXAlliance a organizátorem UX Masterclass Prague je ExperienceU, specializovaná UX divize společnosti Dobrý web a jediný lokální člen aliance. Předchozí UX Masterclass úspěšně hostili Nový Zéland, Kanada, Dánsko, Spojené státy americké, Jihoafrická republika, Rusko, Španělsko. Nyní se této akce ujala Česká republika, do které jsou kladené velké ambice. Více na www.uxmasterclass.cz

O Dobrém webu

Dobrý web jedinečným způsobem propojuje své více než desetileté know-how v oblasti digitálního marketingu a zkušenosti své mezinárodní UX divize ExperienceU. Díky této unikátní kombinaci je Dobrý web ideálním partnerem při návrhu a realizaci komplexních digitálních strategií pro firmy působící nejen na českém trhu. Dobrý web ale také pořádá pravidelná školení a semináře, jeho specialisté se účastní prestižních konferencí a pravidelně publikují v odborných titulech.

Více informací naleznete na www.dobryweb.cz

Sledujte Dobrý web také na sociálních sítích: Facebook | Twitter | LinkedIn