Infor získal v roce 2013 více než 160 nových distribučních partnerů

PRAHA – 12. března 2014 – Společnost Infor, přední poskytovatel podnikového aplikačního softwaru s více než 70 000 zákazníky, oznámila, že se v roce 2013 k její partnerské síti Infor Partner Network (IPN) připojilo 163 nových distribučních partnerů, přičemž v samotném regionu EMEA to bylo 49 nových resellerů. (TZ)

Rozšiřování distribučního kanálu se vloni urychlilo, když Infor získal o 48 % nových partnerů více než v předchozím roce. Díky nejnověji uvedeným iniciativám jako Infor Rhythm, UpgradeX a Infor Dynamic Enterprise Performance Management (d/EPM) mohou partneři společnosti Infor poskytovat svým zákazníkům podnikové aplikace, které jsou specializované podle odvětví, uživatelsky přívětivé a s vysokou estetickou hodnotou.

„Uvedli jsme letos několik programů, jejichž cílem je pomoci našim partnerům rozšířit podnikání a sladit jejich strategii se současnou filozofií a strategií Infor,“ řekl Jeff Abbott, senior viceprezident zodpovědný za globální partnerství a aliance ve společnosti Infor. „Infor je připraven rozvíjet vzájemně výhodné vztahy s partnery a prostřednictvím pokračující globální expanze pomáhat zákazníkům lépe řešit jedinečné regionální a lokální výzvy.“

Přední firmy jako AcumenERP, Aspect LLC, Inforlogic Limited and NuVista Technologies se připojily k programu IPN, aby mohly využít nedávno ohlášené partnerské iniciativy včetně nových programů Micro-vertical Products Program (MVPP) a IPN Digital Edge. MVPP umožňuje partnerům budovat své vlastní odvětvově-specifické aplikace s využitím platformy Infor Mongoose bez znalosti složitých programovacích jazyků. IPN Digital Edge platforma, která partnerům pomáhá udržovat nejnovější informace o produktech Infor na vlastních webových stránkách, když dovolují replikovat obsah na infor.com v reálném čase na partnerských webových stránkách.

„Rozhodli jsme se připojit k síti IPN, protože Infor si cení svých partnerů a neustále hledá nové způsoby k vylepšování svých resellerských programů,“ řekl Toby Stansell, prezident a provozní ředitel společnosti AcumenERP. „S inovativními platformami, jako je např. Infor Ming.le a Infor 10x, je partnerství se společností Infor příležitostí k přímé spolupráci na aplikacích, které mění způsob podnikové práce v nejrůznějších odvětvích.“

Máte zájem se stát partnerem Infor?

Prosím navštivte www.infor.com/partners/channel-partners/.

Aktuální informace

O společnosti Infor

Infor zásadně mění způsob sdílení a využívání podnikových informací, a pomáhá tak více než 70 000 zákazníkům ve 194 zemích zefektivňovat podnikání, řídit obchodní růst a rychle se přizpůsobovat změnám v oblasti obchodní poptávky. Infor nabízí odvětvově-specifické aplikace a sady vyznačující se rychlostí a inovativním, uživatelsky zaměřeným designem, který je jednoduchý, přehledný a elegantní. Infor poskytuje flexibilní způsoby nasazení softwaru, které nabízejí nejrůznější možnosti jeho provozování, včetně cloudu, on-premise či hybridního modelu. Více informací naleznete na www.infor.com.

Zákazníky společnosti Infor je:

 

  • 19 z 20 největších leteckých výrobců

  • 12 ze 13 největších firem z high-tech průmyslu

  • 10 největších farmaceutických společností

  • 84 ze 100 automobilových subdodavatelů

  • 23 z 50 největších amerických nemocnic

  • 43 z 50 největších průmyslových distributorů

  • 26 z 35 největších globálních maloobchodních řetězců

  • 5 z 10 největších pivovarů