Martin Kult a Břetislav Moc posilují management Ness Technologies

Praha – 12. března 2014 – Ness Technologies, Inc., globální poskytovatel komplexních řešení a business služeb v oblasti informačních technologií, představil nové členy svého vedení. Společnost jmenovala Martina Kulta na pozici viceprezidenta pro Strategic Sales a Břetislava Moce ředitelem sektoru Public & Communication. Jejich cílem je upevnit vedoucí pozici společnosti v oblasti aplikace moderních technologií a outsourcingu. (TZ)

Martin Kult se bude nově orientovat na strategická řešení a nové akvizice. Do Nessu se vrací po pěti letech, z vysokých manažerských pozic ve společnostech Oracle a České Radiokomunikace. Martin Kult má dlouholetou praxi v oblasti obchodu, vytváření strategií a realizací růstu společností. Je absolventem Fakulty elektrotechnické ČVUT v Praze, titul MBA získal na Cambridge Business School.

Břetislav Moc má zkušenosti z oblasti informačních systémů státní a veřejné správy, kromě jiného se věnoval projektu Národní digitální knihovny. Do Nessu přichází z firmy CGI (dříve Logica) a působil také ve společnosti IBM. Kromě odpovědnosti za chod a ekonomické výsledky sektoru se v Nessu zaměří na obchodní růst sektoru s důrazem na státní správu.

Břetislav Moc je absolventem Fakulty elektrotechnické ČVUT, po celou profesní kariéru se zaměřuje na oblast IT ve veřejné správě. Ve volném čase se věnuje své rodině, rád hraje golf a lyžuje.

O Ness Technologies

Společnost Ness Technologies je globálním partnerem v oblasti business procesů a technologií. Řešení a služby pokrývají všechny vertikály i procesy v podnikání jejích zákazníků – softwarové inženýrství, systémovou integraci, vývoj aplikací, poradenství a distribuci software. Své služby staví na dlouhodobě budovaných a ověřených kompetencích, včetně nabídky outsourcingu, near shore i off shore dodávek. Se 7000 zaměstnanci v pobočkách v Severní Americe, Evropě, Izraeli a Indii má Ness potřebnou sílu a invenci pro realizaci obchodních i technologických cílů svých zákazníků ve více než 20 zemích. Ness spojuje výhody globálního know-how a místních odborných i obchodních znalostí. Na českém trhu patří k leaderům v oblasti business a IT služeb. Tým 600 odborníků v Praze, Brně a Ostravě je strukturován tak, aby byl vždy blízko zákazníkům a jejich potřebám. Více na http://www.ness.com/cz/