Airlive má prokazatelně IP kamery odolné proti vandalům, získaly certifikaci IK10

Taipei, Taiwan: AirLive, jedna z nejpokročilejších světových značek networkingu a komunikačního zařízení, oznámila že několik typů IP kamer získalo certifikaci IK10. Jsou to konkrétně modely Airlive MD-3025 a MD-3025-IVS, dále BU-3026 a BU-3026-IVS a také starší modely OD-2015HD a OD-2060HD. (TZ)

Mechanická odolnost elektrických zařízení je definována pomocí značky IK, která na stupnici od 0 do 10 určuje množství mechanické energie, kterou je schopno zařízení absorbovat bez jeho poškození. Jako zkušební zařízení se používá pružinový přístroj, palička a volně padající kladivo. Při výběru kamer do veřejných prostor, výrobních provozů, sportovišť atd. je nutné zvážit možné poškození kamer a zvolit kamery s odpovídajícím stupněm ochrany krytem IK, aby bylo zabráněno poškození např. vandalismem.

Kamery Airlive splňují odolnost IK10, což znamená, že snesou mechanickou energii 20 joulů, tedy útok 5kg kladiva ze 40cm vzdálenosti, aniž by se poškodily.

Certifikaci IK10 splňují kamery Airlive MD-3025 a MD-3025-IVS, které jsou 3Mpix mini IP kamery s nočním viděním a IR filtrem. Dále modely BU-3026 a BU-3026-IVS, které jsou 3Mpix širokoúhlé kamery s analýzou videa. Nakonec také modely OD-2050HD 2Mpix venkovní PoE kamera s IR filtrem a OD-2060HD 2Mpix otočná venkovní PoE IP kamera. Tyto kamery jsou vhodné do obchodních center, bank, na parkoviště a také veřejných prostor například na nádraží, nákladních prostorech atd.

AirLive : AirLive (www.airlive.com), jedna z nejpokročilejších světových značek networkingu a komunikačního zařízení, poskytuje AirLive produkty jako : Wireless, IP, Security, Broadband communication system a pokročilé inovace pro domácnost, SOHO a SMB. “Simple yet powerful networking” je filosofie naší společnosti pro všechny produkty. AirLive produkty jsou jako Vaši spolehliví přátelé v životě, kteří Vám vždy pomohou. Pro více informací o AirLive produktech, prosím kontaktujte Vašeho dealera nebo navštivte naše webové stránky : www.airlive.com