Dopřejte si chutnou a na informace výživnou snídani s CODEWARE

Společnost CODEWARE připravila cyklus snídaní spojených s odbornými přednáškami. Celkem pět naplánovaných workshopů se postupně zaměří na základy čárových kódů, potisků a tiskáren, pokladních systémů, inventarizace majetku, mobilního prodeje a RFID technologie. (TZ)

Celý cyklus startuje 9. září a probíhá až do 22. října. Všechny snídaně se konají v sídle společnosti CODEWARE na adrese Jaromírova 484/37, Praha 2 vždy od 9.00 hodin. Během dvou hodin se účastníci mohou těšit nejen na spoustu zajímavých informací a praktických ukázek ze světa automatické identifikace, ale i na lahodné občerstvení, a to vše naprosto zdarma.

Kdy a co se snídá s CODEWARE?

  • 9. září – Vše, co jste potřebovali vědět o čárových kódech

  • 30. září – Tisknu, tiskneš, tiskneme

  • 8. října – Co je v kase, to se počítá

  • 15. října – Inventura jako klidná túra

  • 22. října – Nebojte se RFID

Účast na akci je zdarma. Na jednotlivé snídaně se pouze stačí přihlásit na webových stránkách http://eshop.codeware.cz/zakaznicka-zona/akce.

Codeware, s. r. o. je česká společnost zabývající se automatickou identifikací. Od svého založení v roce 1996 patří mezi nejvýznamnější tuzemské firmy zajišťující vše kolem čárových kódů EAN, 2D kódů, sběru dat, RFID technologií a jejich integrace. Vlastní programátorské a technické zázemí umožňuje společnosti doplňovat dodávky hardwaru o vlastní softwarové řešení, poskytovat odbornou konzultaci, zaškolení a podporu servisního střediska.