Reptisk.cz spouští nejrychlejší online fotoaplikaci

První listopadový den spustila tiskárna Reptisk.cz novou aplikaci určenou k výrobě tiskařských produktů jako jsou fotoknihy či fotokalendáře. Aplikace disponující přehlednou strukturou a jednoduchým uživatelským prostředím umožňuje uživatelům z řad jednotlivců i firem navrhovat  produkty dle svých představ hravou formou. (TZ)

Vzpomínky či reklama? Tvorbu zvládne každý

„Při tvorbě fotoaplikace jsme měli na zřeteli především maximální vstřícnost vůči koncovému uživateli. Chtěli jsme dát příležitost každému, kdo disponuje alespoň základní znalostí práce s počítačem, aby si vytvořil fotoknihu či kalendář dle svého gusta – ať už mu bude sloužit k uchování cenných vzpomínek, či třeba k prezentaci zboží a služeb,“ popisuje krédo fotoaplikace obchodní ředitel společnosti Reptisk.cz Ing. Marek Pavlišta. „Nezřídka se stává, že zákazník si k vytvoření vlastní fotoknihy musí stahovat do vlastního počítače objemný a jinak nepoužitelný editor, popřípadě se orientovat ve složitém a těžkopádném uživatelském prostředí. Snažili jsme se dosáhnout naprostého protipólu,“ dodává.

Elegantní fotoknihu lze zhotovit během minut

Pomocí aplikace si zákazník může vytvořit vlastní návrh ilustrativní fotoknihy, dárkového fotokalendáře či dekorativního fotoobrazu. Nejprve si vybere produkt, o který má zájem. Následně do aplikace nahraje fotografie – buď ze svého pevného disku, nebo z již existujích alb na Facebooku. Aplikace zákazníkovi dává prostor manipulovat s rozvržením fotografií na jednotlivých stranách fotoknihy či fotokalendáře, obsahuje také intutivní nástroje k zoomování či výřezu. Žádný z kroků není zdlouhavý a svižný editor zákazníkovi umožní zhotovit elegantní fotoknihu v černé či bílé barevné variantě doslova během několika minut.

Standardně, prémiově i virtuálně

V momentě, kdy je zákazník s návrhem spokojen, má dvě možnosti. První z nich je zdarma vystavit svou „virtuální fotoknihu“ kupříkladu na sociálních sítích nebo zaslat odkaz přátelům. Lze však ovšem přikročit rovnou k objednávce. Každý produkt lze objednat ve standardní či prémiové verzi. „Prémiová verze se od standardní liší formátem a gramáží použitého papíru. Kvalita tisku je u obou produktových řad na stejné výši – i standardní fotokniha je tak krásná a reprezentativní“ upřesňuje Pavlišta. Aplikace je vybavena kontrolními mechanismy, které však klienta neomezují v jeho kreativitě. Zákazník je výrazným způsobem upozorněn, nachází-li se v jeho fotoknize duplicitní snímky, či pokud jeho fotoobraz nedisponuje dostatečným rozlišením. Nic ho však nenutí měnit jeho záměry.

Bližší informace o fotoaplikaci jako takové či jednotlivých produktech. se dozvíte na webu Reptisk.cz. Můžete také kontaktovat zákaznickou linku na telefonním čísle 299 144 344 (Po-Pá 9-17 hodin) či e-mailové adrese tisk@reptisk.cz.

Společnost Reptisk.cz sídlící v Jeseníku má za sebou více než 20 let zkušeností v tiskařském průmyslu. Specializuje se na expresní digitální i ofsetový tisk. Jako jediná tiskárna v ČR disponuje mezinárodním certifikátem PSO uděleným evropskou certifikační autoritou UGRA ze Švýcarska. Je taktéž členem výběrového klubu tiskáren držících certifikát o shodě ISO 12647-2:2004/Amd1:2007 a ISO 12647-7:2007 uděleným českou nezávislou referenční společností GRAFIE.