Objevte kouzlo tisku na strukturované papíry s Reptisk.cz

Reptisk.cz opět inovuje svůj arsenál tiskových strojů. Ke svým čtyřiadvacátým „narozeninám“ si nadělil moderní a výkonný digitální tiskový stroj Xerox Color 1000i, jenž posouvá limity digitálního tisku ještě dále a umožňuje ještě kreativnější realizace i v malých nákladech. (TZ)

Kvalita ofsetu, možnosti digitálu

Pro firmu disponující již takřka čtvrtstoletím praxe v polygrafii a provozující e-shop na http://www.reptisk.cz/ je nákup tiskového stroje Xerox Color 1000i dalším krokem vstříc uspokojení i těch nejnáročnějších parametrů. „Tisk na tomto stroji je dalším důkazem trendu, kdy se kvalita digitálního a ofsetového tisku zcela vyrovnává. Zákazník však není limitován spodní hranicí nákladu, jak tomu u ofsetového tisku bývá. Umožňuje mu to experimentovat s různými tiskovými řešeními a dát průchod kreativitě, aniž by dělal kvalitativní kompromisy nebo platil zbytečně mnoho,“  říká obchodní ředitel  Reptisku Ing. Marek Pavlišta.

Precizní fotografie i na strukturovaném papíře

Xerox Color 1000i je ještě preciznější ve všech parametrech od předozadního soutisku po automatickou kontrolu výstupní kvality. Výjimečných výsledků dosahuje v oblasti tisku na grafické a strukturované papíry, kde se může pyšnit takřka dokonalým barevným krytím. To zákazníkům otevírá nové dveře při tisku širokého spektra produktů – od vizitek přes oznámení a blahopřání až po umělecké tisky na luxusní papíry. Navíc lze nyní na strukturované papíry tisknout i vysoce detailní fotografie.

Expedice do 24 hodin

Specialitou tiskového stroje Xerox Color 1000i je také mnohem rychlejší a flexibilní komunikace s oddělením předtiskové přípravy. Spolu s vysokým počtem potištěných archů za hodinu to přispívá k výraznému zkrácení realizace zakázek. „Standardní produktovou nabídku nevyžadující další úpravy můžeme nyní expedovat do 24 hodin,“ upřesňuje Pavlišta.

Detailnější specifikace tiskového stroje jsou k nalezení zde.