Nová aktualizace Skype 7. 7 pro Mac přináší vylepšený chat

17. dubna 2015, Praha – Během posledních let se Skype zabýval vylepšováním chatu. Prvním velkým pokrokem byla synchronizace chatu mezi více zařízeními. Poté přišla proměna vzhledu zahrnující styl chatových „bublinek“, lepší vkládání fotografií a přehlednější zobrazení souborů na ploše chatu, aby se daly snadněji vyhledat v historii konverzace. Nyní přichází Skype 7. 7 pro Mac, který umožní mimo jiné náhledy zaslaných webových odkazů, což umožní lehčí sdílení stránek. (TZ)

Když pošlete někomu odkaz na web, nemusíte složitě popisovat, co v něm je. Automaticky se zobrazí přehledný náhled, z něhož bude obsah jasný. Zároveň se bude dát rychleji najít v konverzaci.

Také se optimalizovaly formáty fotografií, videí a obrázků ve formátu GIF. Skype 7. 7 pro Mac vyžaduje systém OS X 10.9 nebo vyšší.

O Skype

Skype je softwarová společnost, založená v roce 2003, která se během necelých deseti let své existence stala jedním ze světových lídrů v oblastí komunikačního softwaru. Jejím cílem je bourat hranice v komunikaci napříč celým světem. Nabízí zdarma služby messagingu, video přenosů a hlasových hovorů a to zcela zdarma. V roce 2011 se stal Skype divizí společnosti Microsoft. Skype je možné stáhnout zdarma do počítačů, mobilů a tabletů bezplatně na www.skype.com.

Pro novinky o produktu  Skype navštivte Blog: http://blogs.skype.com, 
Twitter: twitter.com/skype, nebo Facebook: www.facebook.com/skype.