Tomáš Minařík přestupuje do Sprinx Systems. Povede dceřinnou společnost

Praha 27. dubna – Top management společnosti Sprinx Systems získal významnou posilu – Tomáše Minaříka, který dosud vedl regionální centrum společnosti AutoCont CZ. Na svém novém působišti se bude podílet na posílení značky „Sprinx The Doers“, konzultačního přístupu k firemním zákazníkům a bude řídit dceřinou společnost Sprinx Consulting. Sprinx patří mezi přední české specialisty na vývoj, prodej, implementaci a správu obchodních a portálových systémů. (TZ)

„Protože se naše obchodní aktivity rozrůstají, rozhodli jsme se pro posílení managementu,“ říká Jiří Čáp, zakladatel a CEO společnosti Sprinx Systems. „Jsem proto velmi rád, že se pan Minařík rozhodl reflektovat naši nabídku.“

Sprinx Systems je tvůrcem webových portálů a CRM systémů, Sprinx Consulting je poradenským partnerem pro střední a velké podniky s mezinárodním přesahem.

„Mým prvním úkolem je konsolidace aktivit skupiny a obchodní podpora všech divizí,“ říká Tomáš Minařík. „Chceme dosáhnout růstu prodejů obchodních systémů z našeho portfolia, ty pomůžou našim stávajícím i budoucím zákazníkům reagovat na oživení trhu.“

Tomáš Minařík vystudoval na ČVUT technickou kybernetiku, má mnohaletou zkušenost s vlastnickým i manažerským řízením IT integračních firem. Je ženatý a má dvě děti. Ve svém volném čase rád hraje tenis.

O společnosti Sprinx Consulting

Společnost Sprinx Consulting, a. s., je dceřinou firmou Sprinx Systems, a.s. Specializuje se na vývoj, prodej, implementaci a správu obchodních systémů. Vyvíjí webová řešení, poskytuje služby v oblasti hostingu a správy aplikací a je významným dodavatelem produktů HPC (High Performance Computing.). Společnost působí i ve Spojených státech amerických, kde má pobočku v Los Angeles. Více naleznete na http://www.sprinx.com nebo http://www.sprinx-consulting.cz.