Lukáš Bartoš získal certifikaci Veeva. V České republice je unikátní

Praha 5. března 2015 – Lukáš Bartoš ze společnosti Sprinx Consulting se stal certifikovaným specialistou pro správu CRM systému Veeva. Společnost Sprinx Consulting tímto získává významnou konkurenční výhodu v segmentu velkých farmaceutických firem, kde Veeva patří k nejpopulárnějším řešením. (TZ)

Certifikace opravňuje administrátora k práci s cloudovými službami systému, a klienti jej tak mohou plnohodnotně využívat prostřednictvím jediného dodavatele. „Tato certifikace nám umožňuje poskytovat lepší služby velkým farmaceutickým klientům, protože jsme schopní vše vyřešit sami,“ komentuje Lukáš Bartoš. „Veeva nikomu bez certifikace neumožňuje spravovat live verzi jejich cloudových služeb. Teď mám tedy pravomoc, abych všechno dokázal vyřešit rychle a efektivně. Klient tak nebude muset platit další peníze za čas třetí strany.“

Veeva CRM je plně integrovaný systém, který umožňuje přivést zákazníky z různých komunikačních kanálů na jedno místo. Tím umožňuje zlepšovat na zákazníka orientovaný marketing a zefektivnit před a po prodejové služby. V České republice Veeva CRM využívají farmaceutické firmy. U nás tuto certifikaci dosud nikdo z odborníků na farmaceutickém trhu neměl. „Získat tento certifikát bylo hodně náročné,“ zhodnocuje Lukáš Bartoš. „Intenzivní kurz byl zakončen velmi podrobným testem. S takto náročným testováním jsem se dosud nesetkal.“

Lukáš Bartoš nastoupil do Sprinx Consulting v roce 2014. Řešil strategii obchodního rozvoje  v segmentu farmaceutických firem a koordinaci vývoje a implementace nových produktů pro specializovaná vertikální řešení. Vystudoval ČVUT v Praze, hovoří anglicky a španělsky. Je ženatý a má 2 děti.

O společnosti Sprinx Consulting

Společnost Sprinx Consulting, s.r.o., je dceřinou firmou Sprinx Systems, a.s. Společnosti Sprinx Systems a Sprinx Consulting se specializují na vývoj, prodej, implementaci a správu obchodních systémů. Vyvíjí webová řešení, poskytují služby v oblasti hostingu a správy aplikací a jsou významnými dodavateli produktů HPC (High Performance Computing.). Společnost Sprinx Systems působí i ve Spojených státech amerických, kde má v Los Angeles pobočku. Více naleznete na http://www.sprinx.cz.