Assassin’s Creed Syndicate zdarma k vybraným deskám ASRock

Praha, 12. leden 2016 — Do nového roku vstupuje ASRock s nabídkou hry Assassin Creed Syndicate zdarma. Fanoušci asasínů, kteří si zakoupí vybrané základní desky sérií Z170, x99, E3V5 a Non-Z/OC získají zdarma herní kód pro Assassin Creed Syndicate v hodnotě 59,99 dolarů. Hra je k dispozici na ASRock App Shop od 8. ledna 2016. (TZ)

V nové sáze Assassin Creed Syndicate ovládnou Jacob a Eve Fryeové kriminální podsvětí Londýna během průmyslové revoluce. V prostředí neustálých konfliktů mezi bohatými průmyslníky a vykořisťovanou dělnickou třídou se postaví do vedení podsvětí, aby pomohli osvobodit město od korupce a nadvlády templářů.

ASRock App Shop slouží k aktualizaci systému a stahování softwaru. Je integrován s dalšími aplikacemi a podpůrným software, poskytuje aktualizace systému BIOS a upgrade softwaru pro uživatele desek ASRock. Nabízí i řadu populárních PC her, exkluzivní bonusy nebo in-game předměty.

Hra Assassin Creed Syndicate je zdarma k dispozici při nákupu exkluzivních modelů v období od 8. ledna do 26. února, nebo do vyprodání zásob. Seznam akciových desek a další informace naleznete na promo stránce.

Více informací o akci na stránce:
http://www.asrock.com/news/events/AssassinsCreed

Více informací o Assassin’s Creed Syndicate na stránce:

http://assassinscreed.ubi.com/en-GB/home/index.aspx

Více informací o ASRock APP Shop:

http://www.asrock.com/feature/appshop/index.html

O společnosti

Společnost ASRock Inc. byla založena v roce 2002 a specializuje se na oblast základních desek. Svou značku cílevědomě buduje na konceptu 3C – „Creativity, Consideration, Cost-effectiveness“. Neustále posouvá hranice výroby s ohledem na životní prostředí vyvíjí ekologické produkty.

ASRock v současnosti patří mezi tři největší výrobce základních desek. Rychle rostoucí společnost se sídlem v Taipei na Tchajwanu má pobočky v Evropě i USA. Mladá a dynamická společnost zaměřuje svou produkci na segmenty od vstupních modelů po hlavní proud a získává celosvětovou pověst.