Energy Sistem uvádí nová výkonná Bluetooth sluchátka

Praha, 24. února 2016 – Společnost Energy Sistem, přední španělský výrobce spotřební elektroniky s důrazem na originalitu a design, uvádí na český a slovenský trh nová elegantní a výkonná sluchátka. Oba nové modely sluchátek nabízejí kromě originálního designu i bezdrátové připojení Bluetooth a podporují režim handsfree. Svým uživatelům tak nabízí nejen kvalitní hudební zážitek, ale i neomezenou svobodu pohybu. Stejně jako na ostatní přístroje Energy Sistem se i na sluchátka váže nadstandardní tříletá záruka bez omezení. (TZ)

Energy Headphones BT1 Bluetooth

Sluchátka nejen pro sportovce

Ultralehká bezdrátová in-ear sluchátka Energy Earphones Sport Bluetooth mají speciálně navržený anatomický tvar s měkkými silikonovými nástavci. Snadno se přizpůsobí tvaru každého ucha, pevně v něm drží a zároveň účinně izolují hudbu od okolního hluku. Svým uživatelům tak umožňují plně se soustředit na dosažení maximálního sportovního výkonu a zároveň si vychutnat svou oblíbenou hudbu ve vysoké kvalitě. Snadné a rychlé ovládání zajišťují tlačítka zabudovaná přímo na těle sluchátek.

Technologie Bluetooth 4.1 s dosahem až 10 metrů umožňuje sluchátka bezdrátově propojit s jakýmkoli kompatibilním elektronickým zařízením (se systémem iOS, Android, Windows, BlackBerry, MAC OS, ad.). Vestavěná funkce handsfree s velmi citlivým mikrofonem pro potlačení ruchu v okolí navíc zajistí bezproblémové vyřizování telefonních hovorů i během probíhajících sportovních aktivit.

Sluchátka obsahují dobíjitelnou 100mAh lithium polymerovou baterii, která zajistí až osmihodinový poslech oblíbené hudby na jedno nabití.

Designová sluchátka, která oživí osobní styl

Odlehčená bezdrátová skořepinová sluchátka Energy Headphones BT1 Bluetooth přináší svým uživatelům nejen nezbytný kvalitní hudební zážitek, ale díky nastavitelnému hlavovému mostu a polstrovaným náušníkům také maximální pohodlí při jejich nošení. Snadné a rychlé ovládání sluchátek zajišťují pohodlná dotyková tlačítka na skořepinách. Sluchátka jsou dostupná ve třech nejžádanějších módních barvách.

Model BT1 využívá technologií Bluetooth 3.0, díky níž jej lze propojit s jakýmkoli mobilním zařízením s operačním systémem Android, iOS či Windows. Funkce handsfree s podporou odfiltrování ozvěny a hluku navíc umožňuje prostřednictvím sluchátek nerušeně vyřizovat veškeré hovory ve vysoké kvalitě.

Sluchátka jsou osazena dobíjitelnou 300mAh lithium polymerovou baterií, která na jedno nabití zvládne až osmihodinovou audio produkci.

Cena a dostupnost

Společnost Energy Sistem klade velký důraz nejen na design, nadstandardní tříletou záruku bez omezení a inovativní technologie, ale rovněž i na vysokou dostupnost svých produktů. Sportovní sluchátka Energy Earphones Sport Bluetooth si zákazníci mohou koupit za doporučenou koncovou cenu 1 000 Kč s DPH, model Energy Headphones BT1 Bluetooth je v prodeji za doporučenou koncovou cenu 599 Kč s DPH.

O společnosti Energy Sistem

Před více než 20 lety se sešli čtyři mladí španělští vizionáři nad myšlenkou designu a výroby přenosné elektroniky pro volný čas. Tak vznikla Energy Group, která si vytkla za cíl dodávat na trh originální inovativní produkty, dostupné širokému spektru zákazníků. V současnosti působí korporace pod názvem Energy Sistem Technology SA. Společnost navrhuje, vyrábí a distribuuje pestré portfolio produktů z oblasti spotřební elektroniky, přinášejících nejnovější technologie a originální design. Výrobky Energy Sistem jsou prodávány na pěti kontinentech a ve více než 50 zemích světa, kde se z nich každý den těší miliony uživatelů. Společnost klade velký důraz také na kvalitu svých výrobků, proto poskytuje nadstandardní tříletou záruku bez omezení.
V České republice je Energy Sistem exkluzivně zastoupen společností Getta Trade, autorizovanou distribuci zajišťuje společnost SWS. Více informací je k dispozici na webu www.energy-sistem.cz.