Soutěž: Vyhrajte chytrý gadget pro bezpečí vašich milovaných žen

Nezapomeňte v tento sváteční den vaše drahé polovičky, dcery, maminky a babičky a hlavně na jejich bezpečí! Jménem společnosti Safety Guard bych vám ráda vyzvala k zapojení do SOUTĚŽE na Facebooku, kterou jsme u této příležitosti vyhlásili. (TZ)

Aplikace Safety Guard je propojená s osobní monitorovací službou, která ohlídá non-stop vaše bezpečí. Jakmile uživatel spustí aplikaci ve svém mobilním telefonu, je okamžitě a v reálném čase pod dohledem a ochranou monitorovacího centra Safety Guard. V případě aktivace poplachu operátoři centra, kteří jsou speciálně školeni na zásahy v nebezpečných situacích, zhodnotí aktuální stav, bezprostředně poradí a souběžně zprostředkují pomoc příslušné složky – Policie ČR, záchranné služby nebo hasičského sboru. Navíc je informace o poplachu okamžitě rozeslána SMS a emailem vybraným nouzovým kontaktům. Více informací na www.pomocvnebezpeci.cz.

Jak se do soutěže zapojit? Stačí nám popsat situaci z vaší vlastní zkušenosti, kdy jste měli  o vaši ženu strach nebo kdy se ona sama cítila v nebezpečí a kdy byste uvítali pomoc aplikace SafetyGuard? Autoři pěti nejzajímavějších příběhů od nás dostanou zdarma roční licenci k aplikaci Safety Guard a také novinku –chytrý IoT wearable náramek či náhrdelník. Výherce soutěže vyhlásíme 15.3. Sdělte nám svůj příběh ještě dnes na: http://on.fb.me/1UPfxzC