Novou šéfkou evropského HR společnosti Office Depot je Češka

Ilona Kratochvílová nastoupila do Office Depot před šesti lety na pozici personální ředitelky pro střední a východní Evropu. Postupně se vypracovala až na šéfku HR pro celou Evropu, kde má na starosti okolo šesti tisíc zaměstnanců. (TZ)

Vystudovala matematiku a chemii na Masarykově univerzitě, ale vždy se zajímala o lidi a práci s nimi, proto si doplnila vzdělání v postgraduálním programu na Fakultě managementu VŠE v Jindřichově Hradci. Od roku 2003 zakotvila v personalistice a prošla přes společnosti pohybující se v automobilovém průmyslu až k lídru na trhu s kancelářskými potřebami.

Ilona Kratochvílová nastoupila do Office Depot před šesti lety jako HR Director CEE. Postupně se vypracovala až na pozici Sr. Director HR & Communications Europe, a stala se tak šéfkou HR pro celou Evropu s přibližně 6000 zaměstnanci.

Office Depot® Česká republika

  • Společnost Office Depot® vstoupila na český trh v roce 2006 prostřednictvím akvizice úspěšné firmy Papirius®.
  • Office Depot® se vyprofiloval z dodavatele kancelářských potřeb v integrátora služeb
    a poskytovatele řešení pro každou kancelář.
  • V našem katalogu naleznete nepřeberné množství produktů. Zajistíme vám obyčejnou obálku, ale také řešení v oblasti IT šitá na míru.
  • Snažíme se nejen brát, ale také dávat. Náš program Stromy pro život® pomáhá již několik let. Od roku 2003 jsme vysadili již 461 861 stromů.
  • Náš logistický systém s unikátní garancí Zítra nebo zdarma® zaručuje doručení kompletní dodávky do druhého pracovního dne.

S námi je vaše kancelář bez starostí!