Office Depot nabízí Chytré displeje

Z předního dodavatele kancelářských potřeb se stává systémový integrátor zajímavých řešení digital signage

Office Depot je předním dodavatelem kancelářských potřeb, občerstvení, drogérie, printu, nábytku a různých služeb včetně IT služeb a digitální archivace.  Novinkou mezi službami je řešení Chytré displeje neboli digital signage. Jedná se o informační displeje, které mohou být umístěny prakticky kdekoliv. Jejich prostřednictvím lze publikovat a kombinovat informační obsah, jako jsou zprávy, navigační informace, reklamy atd. Obsah je řízen a kontrolován z počítače nebo tabletu pomocí systému Digital Signage Content server, který slouží jako platforma a centrální úložiště obsahu a zajišťuje provoz všech displejů. Chytré displeje mohou tedy být používány jako nástroje marketingových kampaní, při eventech nebo pro komunikaci se zákazníky či návštěvníky. Síť displejů se může skládat z jakéhokoliv počtu zobrazovacích zařízení umístěných kdekoliv. Displeje komunikují s centrálním serverem prostřednictvím LAN nebo WAN sítě. K dispozici je široká škála zobrazovacích zařízení od malých displejů velikosti tabletu až po velké televizní panely, které mohou být umístěny do stylových stojanů s logem společnosti.

Výhodou je rychlé pořízení a snadná instalace tohoto řešení. Zákazník si může řešení od Office Depot zakoupit na klíč nebo pronajmout za měsíční poplatek. Chytré displeje nachází své využití v hotelech, recepcích, konferenčních centrech, obchodních domech, obchodech, nemocnicích atd.

Office Depot® Česká republika

  • Společnost Office Depot® vstoupila na český trh v roce 2006 prostřednictvím akvizice úspěšné firmy Papirius®.
  • Office Depot® se vyprofiloval z dodavatele kancelářských potřeb v integrátora služeb
    a poskytovatele řešení pro každou kancelář.
  • V našem katalogu naleznete nepřeberné množství produktů. Zajistíme vám obyčejnou obálku, ale také řešení v oblasti IT šitá na míru.
  • Snažíme se nejen brát, ale také dávat. Náš program Stromy pro život® pomáhá již několik let. Od roku 2003 jsme vysadili již 461 861 stromů.
  • Náš logistický systém s unikátní garancí Zítra nebo zdarma® zaručuje doručení kompletní dodávky do druhého pracovního dne.

S námi je vaše kancelář bez starostí!