Bureau Veritas má nového šéfa divize Certifikace, Davida Šímu

Praha, 5. září 2017 – Bureau Veritas, mezinárodní inspekční a certifikační společnost, má nového šéfa divize Certifikace pro Českou republiku. Od 1. září 2017 nastoupil do funkce David Šíma, který na pozici vystřídal Stanislava Moučku. Ten zůstává v Bureau Veritas i nadále jako exkluzivní externí spolupracovník.

David Šíma bude ve své nové roli zodpovědný mimo jiné za rozvoj byznysu v oblasti systémových a inspekčních certifikací. Ty pomáhají firmám k lepšímu řízení obchodních a dalších rizik, zvyšují transparentnost a důvěryhodnost v očích zaměstnanců, akcionářů i obchodních partnerů. „Máme jasně definované cíle a výsledky našich aktivit musí být měřitelné v hospodářských výsledcích našich certifikovaných klientů, ať už jsou to firmy z logistiky, energetiky, automobilového průmyslu, potravinářství nebo jiných segmentů,“ říká nový šéf divize Certifikace, který dosud pracoval v Bureau Veritas na pozici Operational Manager.

Stanislav Moučka zastával pozici šéfa divize Certifikace sedm let. Nyní pokračuje v exkluzivní externí spolupráci výhradně s Bureau Veritas na pozici Lead Auditor. V jeho kompetenci je provádění auditů a školení. Generální ředitel Bureau Veritas Jakub Kejval považuje jeho práci za mimořádně přínosnou.