Dobrý web vítá zpět Lukáše Rýdla, tentokrát na pozici Digital Development Consultant

Lukáš Rýdl původně v Dobrém webu vedl realizační tým specialistů online marketingu a zároveň působil jako školitel. Posléze na nějaký čas společnost opustil a přidal se k TV Prima jako Online Marketing Manager, kde měl na starosti plánování digitálních kampaní televize. Po necelém roce se Lukáš vrací zpět do Dobrého webu, na pozici Digital Development Consultant.

2017-09-26 11_13_35-Pomůžeme vám k úspěchu v online světě - Dobrý web

„Lukáš je člověk, který v sobě naprosto unikátně snoubí vynikají praktickou znalost širokého oboru digitálního marketingu s fantastickými prezentačními a lektorskými dovednostmi. Jeho nová role bude daleko více customer-facing, než kdykoliv předtím a od jeho opětovného angažmá si slibujeme aplikaci inovovaného přístupu k práci především s novými zákazníky,“ vysvětluje Michal Mládek, obchodní a marketingový ředitel Dobrého webu.

“Dobrý web bylo nejvíc naplňující místo pro práci, jaké jsem během více než deseti let poznal. Chyběli mi klienti a proto bylo rozhodnutí se jim a jejich strategiím věnovat naplno jasnou volbou,” říká Lukáš Rýdl, nový Digital Development Consultant Dobrého webu.

O Dobrém webu s.r.o.

Digitální agentura Dobrý web doručuje svým zákazníkům skvělý prožitek na webu a zároveň efektivně cílené kampaně. Tým agentury je složen z předních odborníků na UX a digitální reklamu.

Dobrý web mimo jiné pořádá desítky školení pro veřejnost ročně, stojí za projektem semestrálního studia digitálního marketingu DigiAka a pořádá prestižní soutěž digitálních projektů WebTop100 spojenou s každoroční konferencí.

Více informací naleznete na www.dobryweb.cz